Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis

Naruto: New Life LTU

Naujas lietuviškas roleplay forumas.
 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» Riko Uzumaki
2012-12-11, 22:55 by Riko Uzumaki

» Statų sistema
2012-09-13, 17:34 by Nara Yoto

» Shony Uchiha
2012-09-13, 17:01 by Nara Yoto

» Neji Uchiha
2012-09-13, 17:00 by Nara Yoto

» Puslapis. Facebook Grupe
2012-09-12, 03:48 by klaidasz

» Naujas NARUTO RolePlay
2012-03-10, 21:37 by Naxuto

» Visko pradžia
2012-03-08, 20:02 by Naxuto

» Dar laukiam...
2011-07-05, 22:00 by Svečias

» Konomi Yuhi
2011-06-15, 15:34 by Konomi

Affiliates
Naruto Virtuali anime NNL Bleach forum LT
 Asia Hoshii< Himitsu life
Top posters
Algraud
 
Adel
 
AlmSK™
 
Justas
 
Paw
 
merfi
 
shikamaru
 
Gertce
 
carrotpie
 
Keii
 

Share | 
 

 Taki Sando

Go down 
AutoriusPranešimas
Algraud
Admin
Admin
avatar

Char#1 : Taki Sando
Char #2 : Aki Renshuujou
Pranešimų skaičius : 163
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-08-28
Amžius : 25
Miestas : Po stalu, mikrobų karalystė.

RašytiTemos pavadinimas: Taki Sando   2010-12-07, 03:22

Šinobis
Takis
Sando


Pagrindai


Pravardė: Juodoji mirtis
Gimimo diena: Liepos 12
Amžius: 27
Lytinė pakrypa: Hetero
Rankas: S missing


Išvaizda


Ūgis: 186cm
Svoris: 82kg
Plaukų spalva ir stilius: Juodi ir trumpi, truputi susivėlę.
Akių spalva: Juoda
Bendra išvaizda: Normalaus sudėjimo 27 metų vyras. Turintis ne vieną randą ant kūno nuo vaikystės. Dažniausiai nešioja juodus rūbus ir ant viršaus juodą apsiaustą su kapišonu. Todėl jį labai sunku nupasakoti. Akys gasdinančios, kūnas raumeningas. Nešioja tinklinias rankovęs.


Charakteris


Mėgstamiausia spalva: Juoda

Patinka:

  • Minios § Jam patinka minios, ypač kai jo klauso.
  • Kalbėtis § Jam patinka pasipasakoti ir išklausyti, kai neturi ka veikti (vien dėl to, kad kovoti niekas nebenori)
  • Kovoti § Karas yra jo svajonė.
  • Mirtis § Jo nuomonė mirtis yra palengvinimas, jog niekas nebesvarbu. (Tik pats nesiruošia mirti, nes jam dar reik valdyti pasaulį)
  • Bebaimiai § Tai primena jį vaikystėje, bet bebaimis ir idiotas, nedaug skyriasi.

Nepatinka:

  • Vadovai § Nėra tikrų vadovų apart jo paties (tai jis sako sau nakti kad užmigtu)
  • Idiotiškumas § Jei nėra proto, reiškia nėro ko čia ir terliotis
  • Nepaklusnumas § Jis neesupranta, koks idiotas jo neklauso.
  • Kraujas § Jam jo paties kraujas reiškia samonės praradimą ir kitos pusės valdymą.
  • Kliūtys § Jam sukliūdžius pasigailėsi.

Ydos:

  • Juokas iš niekur § Jis kartais pradeda tiesiog juoktis pyktai.
  • Tiesos sakymas § Nemoka meluoti.

Įprotis:

  • Nesusivaldyti § Pasimiršti, kad reikia palikti gyvus, jo komandininkus.
  • Užsisvajoti § Iš tikrųjų jis kalbasi su savo antrąją pusę per mintis.

Baimės:

  • Nežinomybės § Ko nežino, tai jam kenkia.
  • Rizikos § Jo veiksmuose nebūna rizikos.

Siekiai:

  • Sukurti stiprią grupę § Nori sukurti pačia stipriausią organizacija.
  • Valdyti Ugnies žemę § Užvaldyti ugnies žemę nuverčiant Leaf.

Bendras charakteris: Nors jis ir yra Juodoji mirtis. Jo charakteris yra normalus. Jis yra žmogiškas, kol visi jo klauso ir bijo. Mėgsta pakalbėti, bei pasvajoti. Turi savotišką pažiūrą į pasaulį ir žmones. Yra gimęs vadovauti ir mėgsta tikslumą.
Bet jis tūri ir blogąją pusę. Jam mirtis priimtina, nemoka palikti gyvų. Lengvas jo karštakošumas. Tik pabandyk sunervuoti, tai ir etikėtus pamirš ir kūną palikti pamirš. Tuolabiau, kad nemoka liežuvio laikyti už dantų, bei meluoti.


Istorija


Gimtoji vieta: Šinkomo
Motina: Shinja Sando
Tėvas: Koudai Sando
Broliai, Seserys:
Kiti ryšiai: Tansen ir Naoki Seikou
Partneris: -
Istorija: Takis Sando, neturtingas vaikas gimęs Šinkomo gatvėse. Jo tėvas buvo gerai žinomas gatvėse kaip paskutinis prasigėrėlis, Koudai Sando. Iš jo tėvo visi juokėsi, jis buvo pati žemiausia miestelio dalis. Net maži vaikai iš jo žvengdavo ir tyčiodavosi. Jis į viską nekreipdavo dėmesio, jam už paklusnumą duodavo skatikų, tai jis su didžiausiu malonumu darydavo tai ką jam liepdavo. Nors jis buvo tikras menkystą, bet su savo šeima elgėsi agresyviai. Takio motina, Shinja Sando, kuri buvo stipriai įsiskolinusi Sando šeimai ir sutikusi atiduoti savo kūną už skolas Koudai, retai kada išlikdavo sveika. Takis pats nebuvo mušamas vaikystėje, bet užtektinai prisižiūrėjo, kaip mušama jo mama. Brolių ir seserų jis neturėjo tai kentėjo vienas. Visi seneliai juos seniai paliko, kai tik Koudai pradėjo gerti, tai prasidėjo kokie penki metai prieš Taki. Koudai ne vieną kartą bandė prastumti savo vaiką už pinigus, bet niekas nenorėjo imti miesto valkatos vaiko. Vienintelio jaunojo palaima buvo mama. Nors ji visada užtardavo tėvui, ji stengdavosi neleisti primušti Takio ir tiesiog palikti jį be duonos kąsnio.

Vieną vakarą, kai Takiui buvo penki metai, motina tiesiog negrįžo namo. Tėvas, įsiutęs, išbėgo ieškoti po visą miestą. Po kelių valandų, jis grįžo visas pyktas, nes niekur nerado Shinja. Pasiėmęs savo butelį priėjo prie Takio ir tarė: „Motinos nebėra... Ji pabėgo ir paliko savo šiukšles čia. O kokia man iš tų šiukšlių nauda? Jokios.“. Jis pakėlė savo dešinę ranką su butelių, prieš jį sėdėjo Takis su išsigandusiomis akimis ir žiūrėjo į viršų. Po kelių sekundžių, viską ką matė Takis buvo butelis skriejantis lyg jo galvos. Tačiau Koudai buvo girtas, ir jo smūgis nebuvo toks stiprus. Bet to užteko, kad Takiui praskeltu galvą. Koudai nukrito ant subinės po smūgio ir žiūrėjo į kraujuojanti jo sūnų. Tėvo veide matėsi tik šypsena ir girdėjosi pyktas juokas. O tuo tarpu, Takis, palietęs savo galvą ir pamatęs kraujo, žiūrėjo išpustomis akimis į rankas. Laikas jo galvoje tiesiog sustojo ir mintyse pasimatė keistas siluetas. Takis apsidaręs pamatė, jog visur dega. Stipriai įsižiūrėjai pastebėjo jog tas siluetas tai jis, tik jo akys raudonos. Tai nebuvo atvaizdas, nes jo veide matėsi didelė šypsena. Takis silpnu balsu tarė „Kas tu?... Kur aš?“ Atvaizdas nieko nelaukęs nusijuokė ir tarė keistu balsu, daug aukštesniu ir garsesniu: „Aš, che che, Tai.... Tu, tik... stipresnis, nuo šiol mes būsime kartu Takiu Sando“ Jis toliau sau žvengė, kol vėl tarė „Mes apsikeisim vietom... Kai tu... susižeisi.... to įrodymas bus.... Kraujas!” Takis visko klausėsi ir ant galo sumurmėjo „gerai“. Su lyg tai žodžiais jis vėl pamatė savo tėvą besijuokianti. Nuleidęs savo įsitempusias akis žemyn jis pamatė kraują. Koudai pasižiūrėjęs atgal į vaikį, trumpam nutilo, nes šis šypsojosi su didelę šypsena. Koudai sunerimo, jau buvo pasiruošęs rėkti, bet Takis pradėjo juoktis. Tėvas iš išgąsčio atsistojo, bet svyravo dėl savo girtumo. O Takis, staigiai griebė butelio šukę ir šoko ant tėvo. Koudai krito ant nugaros ir tiesiai žiūrėjo į šukę, skriejančia lyg tas pats butelis, tik į akį. Takiui vieno smūgio neužteko. Jis smūgiavo tol, kol veido nebebuvo įmanoma atpažinti. Kai Takis paleido šukę, jis jau buvo senasis Takis. Atsistojęs nuo lavono jis pamatė, jog visas kambarys išlietas krauju. Jis klausė savęs, kas čia nutiko, nes nebuvo jam aišku kas čia per reiškinys. Jam jo mintys paaiškino, kad kai kažkas tau nepatinka, ar kai vyksta kažkas ne taip, kaip tu nori, reikia užmušti kaltininką. Takis viską supratęs, susirinko kelis rūbus ir išėjo.

Po kelių metų, jis jau buvo gerai žinomas tarp Šinkomo kaip didelis chuliganas. Jis buvo nevieną paauglį primušęs. Ir visai, jis nebuvo stiprus, bet vos tik kažkas jam praliedavo kraują, jis staiga tapdavo kupinas jėgų ir visai nesavas. Jis dar nebuvo pralošęs nei vienos gatvės kovos. Net miestelio policija nesivargino su juo. Deja, kai jam jau buvo devyni. Jis užmušė turtingo mafijozo sūnų, kuris buvo baigęs šinobių akademija. Nors kova vystėsi ne jo naudai, bet nuvertinęs Takį, jis pasigailėjo prarasdamas galva, su kūnajumi kuris ir tapo kovos priežastimi. Takis ant galo gavo sau norimą ginklą. Po kelių savaičių, jis jau buvo apsuptas kelių missingų. Nors kova ir prasidėjo su bebaimiu žvilgsniu, bet visi jį staigiai paklupdė ant žemės. Vienas iš missingų, pats drąsiausias priėjo prie Takio ir išsitraukęs Takio kunaju priglaudė jam prie gerklės: „ Mėteisi kumščiais ne su tuo kuo reikia! Bet tu niekam nerupi, tai nieko baisaus“Jis nusišypsojo ir jau atrodė, kad Takiui galas. Bet vos tik jis sumirksėjo, to drąsaus šinobio nebebuvo. Tik juodu apsiaustu apsigaubęs žmogus stovėjo prieš jį. Takis pakėlęs akis ir pastebėjo jog tas drąsuolis gulėjo kraujo klane netoliese. O visi missingai buvo pasiruošę ir įsitempę. Takis buvo praradęs žadą dar nuo šalto plieno jausmo prie gerklės. Juodasis šinobis buvo labai tilus, nei vieno žodžio nepasakė kai padarė rankos ženklus. Viskas įvyko labai staiga, gelbėtojas trenkė ranka per žemė ir visus priešus nutrenkė iš žemės iškylę bokštai. Jis pašokęs staiga atsirado prie vieno iš jų. Vargšelis dar bandė smogti vieną smūgį, bet veltui. Juodasis griebęs už apykaklės permetė jį atgal į tą patį bokštą. Nesuspėjus missingui prarasti sąmonės, jis pamatė kad lygiai tą patį daro ir jo komandininkui. Tai buvo tikros skerdynės Po dar kelių tokių mėtymų liko tik penki missingai, O juodasis dar nebuvo sužeistas. Du iš jų bandė bėgti, bet tai privedė kad jiems krito galvos pirmiausiai. Tuo tarpu vienas iš likusių puolė gelbėti draugų, bet jam kelią užstojo, pro jį pralindęs smaigalys iš žemės . Paskutinis šinobis, neturėdamos nuovokos ką daryti, metė į Takį shurikėną. Takis bandė užsidengti veidą, tai gavo žaizdą tiesiai ant rankos. Apsukęs ranką jis pastebėjo savo kraują. Jo mimika iškarto pasikeitė į šypsena. Nužvelgiąs aplinką, jis pamatė juodąjį žmogų su prie jo kraujuojančiu šinobiu. Jam nebuvo svarbu kas įvyko, jis tiesiai puolė juodąjį. Tasai truputėli nustebęs nutėškė jį žemyn, bet to neužteko, Takis puolė dar kartą ir taip kelis kartus. Juodasis nieko nesakė atsirado už nutėkšto takio ir trenkė silpnai per kaklą. Takis prarado sąmonę. Tik pajautė kad jį paėmė ant rankų.

Pramerkęs akis, Takis pastebėjo maža, bet jaukų, kambariuką. Viskas buvo padarytą iš medžio. Jis atsikėlęs pamatė apie 43 metų senumo vyrą, bei jauną gražuolę mergaitę. Takis, nieko nelaukęs, prasitarė: „O kur aš esu?“ Tada jis staigiai prisiminė juodąjį žmogų ir išpūtė akis iš baimės, dairydamasis aplinkui. Išgirdę jo balsą, jie atsisuko. Mergaitė šypsojosi, kai vyras buvo rimtas. Mergaitė priėjus prie Takio uždėjo jam ant galvos dešinę ranką ir tarė: „Nebijok, čia tu būsi saugus, mes netoli Gilijanos miesto, čia mūsų namai“ Su didžiulę šypsena pasakė mergaitė. Takis pakėlęs akis pažvelgė į mergaitę vėl tardamas. „ O juodas monstr-“, bet jį nutraukė vyras: „Mačiau turi problemų, jei tave taip užpuolė, bei nesi visiškai beviltiškas, kad drįsai dar ir mane užpulti. Nieko... Suteiksiu tau žinių, kurių tau trūko, kad galėtum kitą kartą atsiginti. Bet tau teks daryti viską ką tau liepsiu.“. Takis trumpam nutilo ir linktelėjo galvą. Nuo tada jį treniravo Tansen Seikou, kartu su savo dukra Naoki Seikou, kuri buvo keturiais metais vyresnė už Takį. Tansen buvo A lygio missingas, jis buvo galvažudys. Priimdamas užsakymą, jis pasiimdavo ir savo dukrą su Takiu. Kai Takiui sukako 15 metų, jis pirmą kartą buvo pasiųstas atlikti užduoties dviese su Naoki. Jų užduotis buvo sulyginti Leaf šinobių grupuote su žeme. Tai buvo paprasta komanda sudarytą neseniai. Tai turėjo būti jų pirmoji misiją už Leaf ribų. Geninus reikėjo palikti gyvus ir nužudyti tik Jouniną. Takiui nebuvo svarbi priežastis, tik užduotis.

Takis su Naoki laukė komandos einančios keliu. Vos tik jie atsidūrė tarp Takio ir Naoki. Galvažudžiai užpuolė juos. Deja, Jouninas buvo užtektinai stiprus ir lengvai juos nubloškė. Takis su Naoki atsistojo šalia vienas kito ir pasiruošė pulti Jouniną. Tasai nusijuokęs taippat pasiruošė. Jouninas puolė pirmiau Takį, atsidurdamas už jo ir griebdamas. Tačiau Takis buvo toks pat greitas ir atsidūrė už jo. Nustebęs Jouninas nusišypsojo, bet tuo tarpu Naoki puolė Jouniną su savo kairiu spyriu į pilvą. Koja prisilietė prie pilvo ir Jouninas griebėsi už jo. Takis, nieko nelaukdamas kirto su dešine koja per jo kojas. Staiga Jouninas pradingo ir vietoj jo medis nukrito. Jis atsirado prieš juos ir nubloškė abudu su keista vėjo technika. Nuskridę kelius metrus, dvejetas nusišypsojo. Toji technika, rodos, sukuria stiprų vėją aplinkui naudotoją. Tai gera apsaugos priemonė ir pasiruošimas atakai. Nors dėl didelio vėjo sunkiai matėsi šinobis, tačiau dvejetas gerai matė jog jam iš burnos bėgo kraujas. Takis nieko nelaukęs tarė: „Leaf miestelio sukuri, Hikui Oshiri. Tu turi ant savo galvos nemažą užmokestį, laikas jį pasiimti.“ Su lyg tais žodžiais Naoki ir Taki pradėjo daryti rankų ženklus. Takis baigęs, trenkė ranka per žemę ir prieš jį išlindo luitas akmens. Tuo tarpu, Naoki artinosi prie Jounino su kunajumi, kuris pradėjo švytėti elektra. Takis trenkė kumščiu per akmenį ir iš jo pasibėrė mažos skeveldros, dideliu greičiu einančios į Hikui, kuris buvo apsuktas vėju. Hikui nepasitraukė, o tai ir buvo jo klaida. Kunajus nebuvo paliestas vėjo, nes žaibas techniką išardė. Tačiau, Hikui tą kunajų nublokavo savu. Visos skeveldros buvo išvengtos pašokimu į šoną. Takis specialiai viename šone paliko mažiau erdvės, tenai Takis jo ir laukė. Skriejantį Hikui, Jisai stipriai nuspyrė link Naoki, kuri metė į jį keletą kunajų. Po susidūrimo, deja, vienas kunajus pataikė tiesiai į plaučius, tarp šonkaulių. Po keletos sekundžių, jis tiesiog užduso. Takis ir Naoki net nepraliejo kraujo. Jie sekmingai pristatė geninus, kurie buvo lengvai sumušti. Bet Tansen jų nepagyrė.

Po dar keturių metų, Takiui jau buvo 19, jis jau seniai buvo aplenkęs Tansen. Priimdavo misijas net S ranko. Prisiminęs Tansen žodžius, jis visiškai nebijodamas pasekmių užmušė kovoje savo mokytoja. Jam tai buvo vieni niekai, kraujo tam nereikėjo. Kai Naoki tai sužinojo. Takis jau seniai buvo išėjęs savo reikalais. Aišku, pagal karma, jie vis tiek susitiko po metų. Naoki stovėjo prieš Taki vidurį Šinkomo miestelio ir šaukė: „Kaip tu drįsai nužudyti Tansen, tavo mokytoją, kuris tavęs pasigailėjo ir išmokė. Tu turėjai būti man kaip mažasis brolis!” Taki ramiu balsu atsakė: „Jis pasimaišė man po kojom, kas nesutinka su maini turi mirti“ Naoki verkianti surėkė: „Aš su tavimi nesutinku, bet tau iki mano lygio dar toli, aš atkeršysiu už tė-“ kraujo pliūpsnis nutraukė jos kalbą. Takis jau stovėjo prieš ją su į širdį įbestu kunajumi. „Tau iki mano lygio dar toli, sakiau nesimaišyti kelyje“ Naoki krito ant nugaros. Kraujo bala greitai išsiliejo. Takis nusisuko nuo jos ir nuėjo, palikdamas kraujo pėdsakus paskui jį.

Atėjus 23 Takio gimtadieniui, jis tiesiog dingo iš visų akių. Tikrovėje, jis tiesiog iškeliavo. Bekovodamas su visais, Takis aptiko labai seną rankraštį, kurio perskaityti nesugebėjo. Rankraščio turinys taip jį sudomino, jog nusprendė atrasti vertėją. Kaip galvojo, taip ir darė. Iškeliavęs su vienintele legenda apie senovės raštus, kuri skambėjo taip: "Pagal senolius, prieš kelis šimtus metų, ugnies žemės kalnuose gyveno gentis, kuri buvo labai paslaptinga ir turėjo savo kalbą. Tačiau, dėl kraujo troškimo, ji buvo išnaikinta Leaf elito. Dabar teliko keli palikuonis netoli tų kalnų...". Taki to užteko, jis jau buvo pakeliui lygi vienintelių kalnų, ugnies žemėje. Po kelių valandų keliavimo, jis jau matė kalnus horizonte. Artėdamas prie jų, jis nepastebėjo jokios galimos žmonių buveinės, todėl nusuko tiesiai į kalnus. Kalnai nebuvo labai aukšti, bet jie visi užstodavo vienas kitą. Kelių valandų neršimas pagaliau buvo vaisingas. Taki pastebėjo seną žmogų laistantį gėles. Jis nušoko lygiai ant tų pačių gėlių. Tas senis vis dar linksmas paklausė kas toks bus. Takis prisistatęs pilnu vardu pastebėjo nuostabą senio veide. Lyg siurprizas nuskambėjo senio žodžiai: "Sando klano palikuonis sugrįžo". Senis padarė kelis ženklus ir trenkė per žemė. Takis greitai atsiraukė bet pastebėjo, jog kalnas už senio pravėrė plyšį. Takis paklausė: "Kas čia vyksta?" Bet senis tik pamojavo ranka, kad ateitų, ir įėjo į vidų.

Viduje Takis pastebėjo, kad po šiuo kalnu yra visas miestelis, kokiems 100 žmonių. Pamatęs senį sėdinti prie didžiausio namo, greitai prišokęs prie jo, išgirdo jo maldą. Baigęs savo kalbą, jis atsisuko į Takį ir pradėjo savo kalbą: "Sando klanas yra vienas iš seniausių klanų, jis visada būdavo atsiskyręs nuo pasaulio ir nekreipdavo į nieką dėmesio. Tu esi vienas iš palikuonių, todėl tau lemta išmokti jų kalbą ir perskaityti visus rankraščius." Kai Takis jau buvo pasiruošęs paklausti senio, jis tiesiog išgaravo. Takis, mostelėdamas ranka, įėjo į namą. Tas namas atrodė lyg butų valdovo, bet labai apšiuręs. Įėjęs į sosto kambarį, ten pamatė labai daug rankraščių lentinėje. Ant stalo gulėjo praverstas rankraštis, kuri turėjo suprantamus užrašus. Tai buvo vertimų knyga. Ją perskaitęs, Takis jau suprato visų rankraščių pavadinimus. Pamatęs visas technikas kurių reikia rizikuoti savimi, jis tiesiog numetė į šoną. O visus kitus pradėjo skaityti.

Praėjus vieniems metams, jis pagaliau išėjo iš kalnų. Truputi išbadėjęs, nes valgė tik vaisius kalnuose, jis pasuko link Šinkomo. Tenai, jis pavalgė iki soties ir išėjo. Eidamas pro aikštę, jis prisiminė Naoki ir Tansen. Jis iš niekur nieko vidurį minios pradėjo juoktis. Visi į jį žiūrėjo lyg į pamišėlį. Netrukus prisistatė ir Leaf Anbu nariai. Jie apsukė Takį tikėjosi jį greit nudėti, Bet Takis to ir tikėjosi. Greitas padaręs rankos ženklus jis surėkė besijuokiančiu balsu: "Reikon Souran no jutsu!" Prie Takio staiga atsirado, gerai žinomos figūros. Naoki ir Tansen, tik jų akyse nesimatė sielos, jie buvo gryni žaisliukai. Anbu nieko nelaukė ir užpuolė Naoki. Bet visi jų mėginimai tiesiog praėjo pro ją. Tuo tarpu jinai sugniaužus kumštį ir pradėjus jam spindėti elektra. Trenkė vienam skridusiam pro ją per galvą. Likusieji atsitraukė ir paleido skirtingas technikas į ją. Prieš ją atsiradęs Tansen, atidarė didžiulę, į juodą skilę panašią, erdvę. Į ją sulindo technikos ir netrukus vėl išlindo. Grįžusios technikos išžudė didžiąją dalį anbu. Taki tuo tarpu pradingo ir pribaigė likusiuosius paprastu perrėžimu gerklės. Naoki ir Tansen pradingo, ir Takis suklupo sau tardamas: "Dar tiek čakros nesu išnaudojęs." Jis silpnai atsistojo ir išėjo.

Takiui sulaukus 25, jį jau seniai visi žinojo. Pravardė kilusi iš kraujo iš apsiausto „Juodoji mirtis“, jam labai tiko. Prieš jį niekas nestodavo, jam jau buvo net viskas pabodę. Jo kraujas nebuvo išbėgęs jau 10 metų. Jo antroji pusė jau seniai miegojo amžinuoju miegu. Jam niekas nerūpėjo. Kol nesugalvojo užklysti į Leaf. Tenai jis išžudė trečdalį gyventojų. Nuo to laiko Leaf mieste pasidarė didelis trūkumas žmonių. Jo garsusis gimstamumas nukrito, o mokytojų beveik nebeliko. Tik keletas. Nebeturėdamas, ką daugiau daryti, Taki nusprendė tapti Ugnies žemės diktatoriumi. Jis nusprendė sukurti mažą organizaciją, pavadinimu Omoitsuki. Kurioje jis sukurtų mažą, bet neįveikiamą grupę. Tada jis pasišventė ieškoti sau narių, bet jam nelabai sekėsi, nes didžioji dalis mirdavo nuo jo pačio rankos.


Patvirtinta Algraud. Priėmimas į NNL LTU.

_________________
God don't make no mistakes. That's how He got to be God. - Archie Bunker
Philosophies change by the day while God never changes, simply because, being perfect, He does not have to change!
Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Algraud, 2010-12-08, 00:27. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=58535
Justas

avatar

Char#1 : Vardas-Pavardė
Pranešimų skaičius : 88
Reputacija : -3
Prisijungimo data : 2009-09-15
Amžius : 25
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Taki Sando   2010-12-07, 04:05

Wow... Gerai pavarei ir įdomiai ir daug prirašei. Turi talentą. Žiūriu Takis truputi pasikeitė kiek supratau L ir Takio susitikimo nebuvo?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Algraud
Admin
Admin
avatar

Char#1 : Taki Sando
Char #2 : Aki Renshuujou
Pranešimų skaičius : 163
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-08-28
Amžius : 25
Miestas : Po stalu, mikrobų karalystė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Taki Sando   2010-12-07, 16:49

Ačiu, tai gi pradedam iš naujo.

_________________
God don't make no mistakes. That's how He got to be God. - Archie Bunker
Philosophies change by the day while God never changes, simply because, being perfect, He does not have to change!
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=58535
AlmSK™

avatar

Char#1 : Rubi Shainingu
Pranešimų skaičius : 104
Reputacija : 1
Prisijungimo data : 2009-08-31
Miestas : Rusyje

RašytiTemos pavadinimas: Re: Taki Sando   2010-12-20, 22:30

Patvirtinta

Su 3 taškais Juokesi

_________________
Rubis Shainingu
Spoiler:
 


Araidas
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paw

avatar

Char#1 : Kaen Uchiha
Pranešimų skaičius : 32
Reputacija : 2
Prisijungimo data : 2009-08-31
Amžius : 25
Miestas : Už jūrų marių karalystėje!!!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Taki Sando   2010-12-22, 03:19

Patvirtinta


99 Taškeliukai

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taki Sando   

Atgal į viršų Go down
 
Taki Sando
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naruto: New Life LTU :: Kurimų kampelis :: Veikėjų profiliai.-
Pereiti į: