Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis

Naruto: New Life LTU

Naujas lietuviškas roleplay forumas.
 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» Riko Uzumaki
2012-12-11, 22:55 by Riko Uzumaki

» Statų sistema
2012-09-13, 17:34 by Nara Yoto

» Shony Uchiha
2012-09-13, 17:01 by Nara Yoto

» Neji Uchiha
2012-09-13, 17:00 by Nara Yoto

» Puslapis. Facebook Grupe
2012-09-12, 03:48 by klaidasz

» Naujas NARUTO RolePlay
2012-03-10, 21:37 by Naxuto

» Visko pradžia
2012-03-08, 20:02 by Naxuto

» Dar laukiam...
2011-07-05, 22:00 by Svečias

» Konomi Yuhi
2011-06-15, 15:34 by Konomi

Affiliates
Naruto Virtuali anime NNL Bleach forum LT
 Asia Hoshii< Himitsu life
Top posters
Algraud
 
Adel
 
AlmSK™
 
Justas
 
Paw
 
merfi
 
shikamaru
 
Gertce
 
carrotpie
 
Keii
 

Share | 
 

 Yoshida Izumi Hyuga

Go down 
AutoriusPranešimas
Justas

avatar

Char#1 : Vardas-Pavardė
Pranešimų skaičius : 88
Reputacija : -3
Prisijungimo data : 2009-09-15
Amžius : 25
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Yoshida Izumi Hyuga   2010-12-19, 23:23

Šinobis
Yoshida
Izumi
Hyuga


Pagrindai


Pravardė: NinjaWarrior
Gimimo diena: Sausio 18
Amžius: 26
Lytinė pakrypa: Normali
Rankas: Jouninas


Išvaizda


Ūgis: 1.79 cm
Svoris: 72 kg
Plaukų spalva ir stilius: Ilgi , tiesus ir balti.
Akių spalva: Balta.
Bendra išvaizda: Kasdieninė apranga – Jounino uniforma. Vidutinio ūgio , svorio. Fizinė forma paprasta , neturi daug raumenų, bet jėgos pakankamai.


Charakteris


Mėgstamiausia spalva:Balta

Patinka:

  • Dėmesys § Buvimas dėmesio centre glosto jo savimeilę.
  • Maistas § Bet ką atiduotu už kepsnį.
  • Svarbios pergalės § Jomis didžiuojasi labiau už viską.
  • Netikėti pasirodymai § Šinobiai turi pasirodyti netikėtai. Bet jis tai supranta truputi kitaip.
  • Rizika § Rizikuoja viskuo ką turi.

Nepatinka:

  • Pralaimėjimas § Pralaimėjimai jį žemina.
  • Siekiantys neįmanomo § iš tokiu žmonių šaiposi.Gimęs vafliu tortu netapsi.
  • Beprasmis žudymas § Nesupranta kaip kiti šinobiai gali žudyti savo malonumui.
  • Katės § Nepatinka šitie gyvūnai. Dievo klaida.
  • Uchicha § Nekenčia Uchichos klano.

Ydos:

  • Silpni nervai § Labai greit įsikarščiuoja.
  • Nepripažinimas § Nepripažįsta padaręs klaidą.

Įprotis:

  • Žaist su maistu § Valgydamas žaidžia su maistu.

Baimės:

  • Mirtis nieko nepasiekus § Bijo mirti neįsirašęs į istoriją.

Siekiai:

  • Tapti Hokage , bent jau Saninu.

Bendras charakteris: Labai įkyrus, išdidus, nervuojantis, užknisantis ir taip toliau. Kovoja iki galo, visada užsispyręs ir paprastai nepasiduoda. Laikosi savo nuomonės net kai ji klaidinga. Dėl paprasčiausių menkniekių užsidega ir gali pradėt kovą. Nebijo išreikšti savo nuomone , nors ir tai būtu pats Hokage.
Bet turi ir pliusų. Niekada nepaliks nelaimėje. Padeda kuo gali ir visada saugo savo mokinius. Su malonumu moko kitus.


Istorija


Gimtoji vieta: Leaf
Motina: Nia Hyuga
Tėvas: Haaru Hyuga
Broliai, Seserys : Brolis- Neji Hyuga
Sesė- Soja Hyuga
Kiti ryšiai: -
Partneris: -
Istorija:
Gimė Hidden Leaf Hyugos klano pagrindinėje šakoje.Jo mama buvo medikė. Taip pat tūrėjo 7 metais vyresnę sesę. Ji lygiavosi į mamą ir buvo taip pat medikė. Yoshido lygiavosi į savo tėva. Jis buvo labai reiklus. Tad Yoshida kentėjo per treniruotes. Yoshida pirmiau išmokio šliaužioti sienom nei atsistojo ant savo kojų. Vos pradėjęs vaikščioti jis treniravosi daug smarkiau nei tokio amžiaus vaikas galėjo pakelt. Buvo priverstas labai daug bėgioti , kilnoti sunkius svarmenis. Būdamas 5 metų išmoko naudotis Byakuganu. Kuo toliau tuo labiau tobulėjo technikos perimtos iš šeimos.

Bet tokios treniruotės nebuvo bevertės jis būdamas 6 metų baigė akademiją. Jį mokė geriausi Leaf Saninai. Bet turbūt dėl jo būdo jis niekaip negalėjo išlaikyti Chuunino egzamino. Jis mušė rekordus nesėkmių skaičiumi. Sugebėjo jį išlaikyti būdamas 14 metų kaip įprasti mokiniai. Dabar apie šį gyvenimo laikotarpi jis nenoriai šneka.

Būdamas Geninu jis pakeitė 16 komandų , daugiau nei pusę nes jo atsisakydavo tiek mokytojai tiek kiti komandos nariai. O likę tiesiog išlaikydavo egzaminą. Bet kol komandos narių nespėdavo užknist jis misijas vykdė tobulai. Laisvai įveikdavo aukštesnio ranko šinobius ir tobulino savo šeimos technikas. Po truputi jis jas išmoko puikiai. Pamatęs , kad jas jis moka tobulai Yoshido jas perkūrė ir pritaikė savo stiliui. Vienintelis dalykas apie kurį šneka iš savo Genino praeities , kad jis buvo atlikęs pora A ranko misijų. Kurias dabar pastoviai pasakoja savo mokiniams.

Ryškėjant jo asmenybei jis tapo šeimos gėda. Pastoviai puikuodavosi , išsišokdavo , nesilaikė tradicijų. Nors giminaičiams tai nepatiko jo tėvas didžiavosi matydamas kaip jis tampa puikiu šinobių.Taip pat Yoshido išsiskyrė unikaliu ir tikrai netikėtu prisistatymu. Paprasčiausiai sukurdavo tris klonus , su jais išsiskirstydavo į visas keturias puses. Netikėtai pradėdavo rėkti iš visų plaučių „NinjaaaaaaaaWarrior!!!” po rėkimo mesdavo 4 dūmų bombas , o pats mikliai įlysdavo į dūmus. Tai yra gana kvailas , bet tikrai netikėtas pasirodymas.

Taip pat nuo mažens tūrėjo rimtą varžovą su juo pastoviai konkuruodavo. Dar iki šiol prisimena jų pirmą kovą. Tada Yoshido buvo 12 metų. Iki chuunino egzamino buvo likę pora dienų. Jis buvo ką tik pakeitęs komandą. Vienas iš jų buvo Geji Uchicha. Mokytas jiems davė kovoti tarpusavyje , kad išbandytu jėgas. Kovos pradžioje abu padarė porą ženklų Yoshido panaudojo Byakuganą , o Geji Sharinganą. Abu stojo į kovos padėtį. Yoshido atsibodo laukt pirmo žingsnio ir pats puolė. Jie abu kovojo kumščiais ir kartais pridėdavo spyrį. Yoshido bandė atjungt oponento čakros taškus , bet Geji buvo miklesnis ir visus smūgius tiesiog nublokuodavo. Pora minučių niekas nesugebėjo trenkti varžovui kol Geji nusprendė pagudrauti. Greit atšokęs padarė porą ženklų ir sukūręs klonus šoko iš visų pusių. Yoshido spėjo susigaudyti, apsigynęs nuo trijų klonų gavo pirmą smūgį nuo tikrojo varžovo. Yoshido įniršo , atsistojęs pradėjo aiškinti „ Ha tik tiek sugebi? Mano močiutė geriau mušasi. Tuo aš tau parodysiu savo tikrus sugebėjimus.“ Greit pašokęs pats iškvietė porą klonų bandė apgaut oponentą. Nei viena sugalvota taktika nepadėjo ir Geji atrėmė visus smūgius. Yoshido nepasidavė ir toliau bandė trenkti nors vieną smūgį. Kovai einant į pabaigą abu išvargo , smūgiai susilpnėjo ir sulėtėjo. Geji nusprendė užbaigt kovą greit atsitraukęs padarė porą ženklų ir kažką sumurmėjo. Yoshido bandė jį vytis tik staiga sustojo. Jis pajuto karšti , pasižiūrėjęs pamatė , kad dega. „Kąą??“ Skausmo pervertas suriko. Sukandęs dantis šoko ant oponento Geji to nesitikėjo ir praleido pirmą smūgį. Po jo sekė antras , trečias ir taip toliau. Su kiekvienu smūgių Yoshido atjunkdavo vis daugiau čakros taškų , o ugnis ant jo vis mažėjo. Bet jam neužteko jėgų pribaigti varžovą.

Taip jis pralaimėjo pirmąją kovą prieš Uchicha ir nuo to laiko varžosi su Geji. Jie abu susidūrė ne kartą, varžėsi netik kovoje. Jie pastoviai vienas kita pranokdavo. Nors Geji išlaikė egzaminą , o Yoshido ne jie toliau varžėsi. Su kiekvienu pralaimėjimu Geji jis vis labiau ir labiau pradėjo nekesti netik Gejo , bet ir pačio Uchichos klano.

Pagaliau išlaikęs Chuunino egzaminą užsibrėžė tikslo tapti Hokage. Intensyviai treniravosi. Vykdė ne tik jo ranko misijas , bet ir aukštesnes. Būdamas 18 metų jis susirado puikų Sensėjų. Jie abu suprato vienas kitą ir puikiai sutarė , kaip sakoma Atitiko kirvis kotą. Kartu tobulėjo netik jis , bet ir mokytojas dažnai išmokdavo ką nors naujo iš pačio Yoshidos. Nebijojo eksperimentuoti per kovas ir dažnai nustebindavo pažįstamus nežinomais judesiais.

Nors Yoshidos Taijutsu buvo puikus jo Ninjutsu ir Genjutsu buvo nekokie. Todėl jis pradėjo daugiau investuoti į Čakros kontrolę. Per pora metų išmoko kelias technikas ir jas įvaldė tobulai. Kovose daugiau pasikliaudavo savo taijutsu , bet ninjutsu ir gentjutsu nebijojo naudot.

Būdamas 20 metų jis dar buvo Chuuninas. Bet viena gražią vasaros dieną Leaf kaimelį užpuolė nuo S iki B ranko šinobiai. Jų pikti kėslai nebuvo išsiaiškinti nes juos sustabdė. Bet buvo daug aukų. Viena iš jų Yoshidos mokytojas. Jis buvo nužudytas prie Yoshidos akių. Tada jis pakvaišo ir puolė visus iš eilės. Įniršis jam suteikė nežmonišką galią. Kiti gynėjai pamatę pranašumą įsidrąsino ir padėjo kovoje. Yoshido blogiečius talžė be gailesčio. B ranko šinobiai krito, krito ir vienas A ranko šinobis nuo jo rankos. Šis užpuolimas buvo skaudus Leaf kaimeliui. O pats Yoshido už parodytus gabumus ginant kaimelį buvo paaukštintas į Jouninus.

Praradęs mokytoja jis dar labiau užsigeidė tapti Hokage. Norėjo būti stipresnis už visus , kad pasikartojus tokiam išpuoliui neprarastu svarbių žmonių. Siekdamas tikslo pats mokinosi ir mokino kitus mokinius. Vadovavosi savo tėvo principu. Sunkios ir žiaurios treniruotės. Duodavo misijas žymiai per sudėtingas. Bet jo mokiniai būdavo vieni iš stipriausiu ir labiausiai pažengusių. Po kol kas neturi nei vieno mokinio neišlaikiusio Chuunino egzamino ir tuo labai didžiuojasi.

Laikas bėgo labai greit kaip jis buvo Jouninu taip ir liko. Ne karta buvo užsipuolęs Saninus vien todėl , kad jie aukštesnio ranko. Piktinasi žiūrėdamas į kitus Saninus į patį Hokage. Jiems pavydi aukštesnio ranko , bet nepasiduoda ir mokinasi toliau. Gal viena diena jo svajonė išsipildys.


Paskutinį kartą redagavo Justas, 2010-12-20, 04:54. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Algraud
Admin
Admin
avatar

Char#1 : Taki Sando
Char #2 : Aki Renshuujou
Pranešimų skaičius : 163
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-08-28
Amžius : 25
Miestas : Po stalu, mikrobų karalystė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yoshida Izumi Hyuga   2010-12-19, 23:38

Patvirtinta su 65 taškais

_________________
God don't make no mistakes. That's how He got to be God. - Archie Bunker
Philosophies change by the day while God never changes, simply because, being perfect, He does not have to change!
Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Algraud, 2010-12-20, 05:07. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=58535
AlmSK™

avatar

Char#1 : Rubi Shainingu
Pranešimų skaičius : 104
Reputacija : 1
Prisijungimo data : 2009-08-31
Miestas : Rusyje

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yoshida Izumi Hyuga   2010-12-20, 00:15

Maladiec! Juokesi Pataisyk ką algraud sake ir bus gerai.

_________________
Rubis Shainingu
Spoiler:
 


Araidas
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yoshida Izumi Hyuga   

Atgal į viršų Go down
 
Yoshida Izumi Hyuga
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naruto: New Life LTU :: Kurimų kampelis :: Veikėjų profiliai.-
Pereiti į: