Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis

Naruto: New Life LTU

Naujas lietuviškas roleplay forumas.
 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» Riko Uzumaki
2012-12-11, 22:55 by Riko Uzumaki

» Statų sistema
2012-09-13, 17:34 by Nara Yoto

» Shony Uchiha
2012-09-13, 17:01 by Nara Yoto

» Neji Uchiha
2012-09-13, 17:00 by Nara Yoto

» Puslapis. Facebook Grupe
2012-09-12, 03:48 by klaidasz

» Naujas NARUTO RolePlay
2012-03-10, 21:37 by Naxuto

» Visko pradžia
2012-03-08, 20:02 by Naxuto

» Dar laukiam...
2011-07-05, 22:00 by Svečias

» Konomi Yuhi
2011-06-15, 15:34 by Konomi

Affiliates
Naruto Virtuali anime NNL Bleach forum LT
 Asia Hoshii< Himitsu life
Top posters
Algraud
 
Adel
 
AlmSK™
 
Justas
 
Paw
 
merfi
 
shikamaru
 
Gertce
 
carrotpie
 
Keii
 

Share | 
 

 Kaen Uchiha

Go down 
AutoriusPranešimas
Paw

avatar

Char#1 : Kaen Uchiha
Pranešimų skaičius : 32
Reputacija : 2
Prisijungimo data : 2009-08-31
Amžius : 25
Miestas : Už jūrų marių karalystėje!!!

RašytiTemos pavadinimas: Kaen Uchiha   2010-12-22, 02:07

Šinobis
Kaen
Uchiha


Pagrindai


Pravardė: -
Gimimo diena: Sausio 14 d.
Amžius: 21
Lytinė pakrypa: Labai Hetero
Rankas: Jouninas


Išvaizda


Ūgis: 175 cm
Svoris: 65 kg
Plaukų spalva ir stilius: Balti, tankūs. Ilgis iki ausų laisvo stiliaus.
Akių spalva: Juoda
Bendra išvaizda: Savo amžiaus vidutinio ūgio bei svorio šinobis. Tvirto kūno sudėjimo, iš aplinkos beveik neišsiskiria.
Paprastai nešioja baltą aptemptą maikę, juodą švarkelį ant kurio nugaros Uchiha klano emblema. Juodos laisvos kelnės nevaržančios judesių ypač bėgiojant, bei juodi batai. Rimtesnėms misijoms dėvi šviesiai mėlynus šarvus.


Charakteris


Mėgstamiausia spalva: Balta

Patinka:

  • Merginos § Be jų Kaen iškart nusižudytų.
  • Ramumas § Į viską žvelgia per daug paprastai nors ne kartą yra nukentėjęs, dėl to nesistengia pasikeisti.
  • Tikslo siekimas § Tie kurie neturi tikslo gyvenime yra tiesiog beviltiški žmonės, tikslo siekimas tobulina tave patį bei skatina progresijai.
  • Patinginiauti § Radęs bent menkiausia priežastį ar laisvą minutę kaip mat griūna pagulėti ant žolytės, bei paganyti debesis.
  • Pabaiga § Nes po pabaigos nereikia sau sukti galvos, ir gali eiti patinginiauti. (Juokesi)

Nepatinka:

  • Išsišokeliai § Taip ir norisi nusodint juos, tačiau negali jei jie pasitaiko iš Leaf'o.
  • Rimti sužeidimai § Nes po jų tenkai ilgai būti niuriam pastate, kuriame tave prižiūri kaip senelį. Ir dar tas kvapas...
  • Nuotaikų kaitos § Kai žmogus būna linksmas viskas gerai, bet vos tik palieki tą žmogų keliom sekundėm ir grįžęs jį matai visiškai kitokį tai tiesiog siutinai. Tuolabiau kai pikti išreiškia ant taves.
  • Nėščios moterys § Dažniausiai papuola tos kurios turi tą nuotaikų kaitą.
  • Nežinojimas ko iš taves nori § Tai tiesiog varo į neviltį. Ypač kai buni su merginomis, jas suprast yra beveik be šansu.

Ydos:

  • Randuota nugara § Kaen nepatinka nei rodyt, nei kai kas nors pamato jo nugarą. Jam tai sukelia blogus prisiminimus.
  • Bet kokia kaina iveikti priešininką § Kovoje Kaen naudojant sharingana, ne dažnai jau buvo nutike taip kad jo priešininkai tiesiog išprotėdavo, arba juos suluošindavom visam likusiam gyvenimui tai darė labai blogą įtaką jo karjieroje.

Įprotis:

  • Guminukų atsargos § Kaen negali be jų niekur eit jam guminukai tai lik rojaus gabalėlis ir vienintelis dalykas kuris rūpi labiau nei merginos.
  • Kovoje sharingan kartais būna tik ant vienos akies § Tai gana keistas dalykas, kai žinoma jog abu sharingan geriau veikia, bet naudojant vieną mažiau vargsta kūnas nuo chakros naudojimo.
  • Perdėtas genjutsu naudojimas § Sustabdyti priešą jam net nepradėjus ka nors rimčiau daryti yra pliusas tačiau per genjutsu išvesti iš proto kur kas kitą.

Baimės:

  • Prisirišymas prie ko nors § Per didelis prisirišymas ir poto netekismas to žmogaus yra iesiog nepakeliama Kaen

Siekiai:

  • Būti klano geriausiu šinobiu § Savam klane būti geriausiu Kaen atrodo dižiausias pasiekimas kokio jis norėtų.

Bendras charakteris: Iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas šinobis. Pauglystėje daug ištvėręs ir kartu iškentėjęs Kaen išmoko kaip reikia deramai gintis ir pulti. Tačiau praeities įvykiai paliko ir blogųjų savybių. Skausmą, klano neapykantą bei kai kurių žmonių pasibaisėjimą.
Todėl dabar Kaen pasirengęs susigražinti viską ką buvo užsitarnavęs, ir nusipelnęs. Gal netgi, bet ne... jam to būtų per daug. Pradžioj užteks burelio vaikų pasirengusiu tobulėti bei būti naujaja karta leaf kaimelyje kuri gins ir saugos tai kas jiems brangu.


Istorija


Gimtoji vieta: Konoha
Motina: Yuuka Uchiha
Tėvas: Kaito Uchiha
Broliai, Seserys: Kaen dar nežino (Aš irgi Juokesi)
Kiti ryšiai: -
Partneris: -
Istorija:
Kaen Uchiha, Uchiha klanui gerai žinomas vardas. Kaen gimė ir augo Leaf kaimelyje mylinčioje šeimoje. Kaen gyvenime buvo viskas tiesiog tobula jis nieko nebūtų norėjęs geriau. Tėtis, mama bei aplinkiniai mylintis ir jį supantys žmonės. Bet kaip jau visiems aišku šinobiu pasaulyje tobulumo nėra. Daug kovų bei vargų buvo ištverta, netgi didieji šinobiu karai per kurį Kaen daug neteko. Jo manymu tai tik grūdina ir ugdo kūną tiek fiziškai tiek dvasiškai. Kaen niekada per daug negalvojo apie savo gyvenimą, nebijojo mirties. Tai gal dėl to jis gyvenime yra padaręs ne vieną klaidą bet dabar jis stengsis pasikeisti.

Kaen tėtis buvo gan senamadiškas viską stengdavęs išspręsti jėga, o mama santūresnė ji galvodavo jog ir be kumščių svaidymosi galima buvo išspręsti daug dalykų. Jie abu buvo teisūs. Tačiau Kaen turėjo savo nuomonę bei požiūrį į tokius dalykus. Taip su kai kuriais galima ir susitarti, bet kitiems reikia įkrėsti truputėli smegenų kad jie suprastu kaip iš tikrųjų viskas turėtu būti. Taigi augdamas jis buvo mokomas įvairių dalykų. Aišku dažniausiai su šiuolaikiniu jaunimu susitarti buvo sunkoka todėl dažniau pradėdavo darbą kumščiai, o ne žodžiai. Taigi sulaukęs penkerių jis įstojo į akademiją, einant ketvirtiesiems akademijos metams jis sugebėjo įvaldyti shringan, tarp abiejų akių buvo 2 stadijos sharingan. Tai jo paties klanui darė dydi įspūdį, bei jo pačio šeimai.

Dešimties baigęs akademiją tęsė treniruotes kartu su tėvu. Taip toliau tvirtėdamas bei ruošdamasis chunin egzaminui. Vieną naktį Kaen ir jo tėtis įnirtingai diskutavo ar į mano nuo genjutsu palikti žaizdas. Tėvas vis tinkindavo, kad jų klane to dar niekam nebuvo pavykę. Tačiau Kaen galvojo kitaip ir stengėsi iš savo sharingan išstumti kiek tik įmanoma daugiau. Vieną naktį jis bandė įvairius būdus su gyvūnais. Juos bandė sulaikyti genjutsu kaip įmanoma ilgiau ir padaryti tikrą žalą gyvenime, tačiau viskas būdavo bergždžiai. Tačiau to sekoje jo sharingan keitėsi ne taip kaip jis norėjo, bet kaip net nesitikėjo. Taigi kitą rytą nubudęs jis prasimankštino ir išėjo su tėvu imtynių, kurios be abejo išsivystė į rimtas kautynes, savaime suprantama jo tėtis ši kart pasidavinėjo. Bet pastebėjo kažką keistą jog kai Kaen bandydavo atsikvėpti jo vienoje ar kitoje akyje pranykdavo sharingan bet pradėjus puolimą ar gynybą jis vėl atsirasdavo. Po uolios treniruotės tėvas priėjo prie Kaen ir paprašė jo, kad jis įjungtų sharingan po to užmerktų kiek atsipalaiduotu ir atsimerkęs žiūrėtų tiesiai į jį. Išklausęs tėvo ir viską padaręs kaip jis sako jis atsimerkė. Tuo metu jo tėvas susimastė "Kaip jam tai pavyko?". Vienoje Kaen akyje buvo įsijungęs sharingan kitoje ne, tėvas tai suprato kaip privalumą kadangi Kaen jau buvo išnaudojęs gan daug chakros jo kūnas automatiškai leidžia jam išjungti vieną sharingan. To pasekoje Kaen pradėjo treniruotis pagal tėvo paliepimus tėvas žinojo jog tai jam bus į nauda. Tai suėjus tryliktiesiems metams jis mokėjo manipuliuoti sharinganu laikyti vienoje ar kitoje akyje, taip galėjo kovos įkarštyje truputi atsipūsti.

Taigi ilgai lauktas chunin egzaminas, per kurį Kaen buvo vienas iš stipresnių. Be didelio vargo išlaikęs testą, aišku su viena akimi sukčiaudamas jis perėjo į kitą etapą. Jo visą komandą beveik iki pat galo lydėjo sėkmė, tačiau paskutiniame etape jis ir dar kiti nebe iš jo komandos esantys nariai egzaminą išlaikė. Po egzamino daug nepatenkintų šinobiu ėmė plūstis neva tai buvo papirktas dalykas kuriame silpnesni laimėjo o stipriuosius teko nuliūdinti. Samišio metu buvo keleta aukų, Kaen komandos nariai buvo nužudyti o jų mokytojas sunkiai sužeistas visi kurie buvo sukile susilaukė deramo atpildo. Kadangi Kaen nebuvo prisirišęs prie jų jam ir nelabai rupėjo gailėjosi tik dėl mokytojo, bet galvojo jog jis pats kaltas dėl sužalojimų nes kvailai elgėsi.

Po metų kai Kaen jau buvo 16 jo gyvenime įvyko du nuostabūs dalykai: 3stadijos sharingan ir jo pirmoji tikroji meilė. Vieną dieną po sunkio bei alinančios kovos Kaen pagaliau sugebėjo įveikti savo tėvą kuris taipogi jam nebe nusileido, nes kovos įkarštyje Kaen įvaldė ir trečios stadijos sharingan. Po kovos Kaen pasiūlė tėvui atšvęsti jam gan reikšmingą dieną. Jo grįžę namo kiek apsiprausė ir išėjo į miestą beeidami jie sutiko savo klano priešininkus hyuuga klano pagrindinės šeimos narius. Kaito buvo kiek susinervinęs kaip iš hyuuga išgirdo keistus žodžius apie jų klaną, neva jų doujutsu geresnis tačiau Kaen ramino tėvą ir suėmęs jį už pečių nusitempė į šoną. Nuėje į restoraną prisisotino ir jau norėjo apleisti patalpas kai netikėtai pro duris įžengė viena hyuuga klano narė. Kaen pamatęs ją nebe sugebėjo ištarti nei žodžio, jo tėvas tai pastebėjęs liko šiek tiek nepatenkintas ir šį kart jis suėmęs Kaen už pečių išvilko iš to restorano, o kieme kol Kaen dar buvo apkvaitęs nuo merginos grožio gavo tiesų smūgį į pilvą. Vos gaudydamas kvapą ir laikydamas maistą pilve jis iškart pradėjo prunkšdamas sakyti "Kodėl tu taip padarei?", jo tėvas kuo ramiausiu balsu atsakė jog tai ką Kaen pamatė restorane turi iškart pamiršti. Kaen nesuprato kodėl bet paklausė tėvo. Išaušus kitai dienai jis gavo žinią iš hokages jei šiandieninėje misijoje pasirodys gerai bus paaukštintas, pilnas laimės jis nubėgo pas tėvą ir mamą, tėvas išliko santūrus, o mama jį pagyrė ilgai nesikrapštęs užsivilko po chunin egzamino gautą dovaną nuo savo klano narių mėlynus šarvus su išraižyta Uchiha klano emblema ant nugaros. Jis greit nuskubėjo pas hokage tačiau jis nebuvo pirmas dar keli žmonės jau buvo atėję ir toji vakarykštė mergina kuri jam vėl sujaukė visą protą. Gavę aiškius nurodymus jie išvyko komandoje po 3, kurių iš viso buvo 4. Kaen kiek griaužėsi jog nepapuole su nepažistamaja kartu į komandą, bet nesuko galvos nes tikėjosi jog dar ją pamatys. Jų misija buvo aiški sustabdyti keletą įsisiautėjusiu missingų. Pradžioje jie aptiko vieną grupuotę besiilsinčia po užpuolimo, tai buvo kaip sakoma lengvas grobis, be didelių pastangų jie buvo įveikti aišku keletas įbrėžimo pakliuvo vienam bei kitam konohos šinobiui. Po to buvo rasta dar viena ir dar taip kol liko vos kelios komandos missingu. Vienus jie aptiko besėdinčius prie upelio atrodo nepasiruošusius ir taipogi besiilsinčius Kaen iš pradžių susimastė nejaugi jie negauną jokių pranešimui iš kitų missingu jog juos jau buvo įveikę. Kai staiga aptiko keistą asmenį stovinti toli nuošalyje Kaen nusprendė palaukti, bei iškviesti pastiprinimą. Sulaukęs pastiprinimo, bei pamatęs jog atbėgo ir hyuuga mergina jis tik tada suprato kodėl tėvas jam liepė apie ją pamiršti, jis buvo iš hyuugos klano tik tada Kaen nesuprato kaip negalėjo to pastebėti. Paprašęs jos jog ji pažvelgtų į tą asmenį kurį jis buvo pastebėjęs atokiau. Išklausiusi ji padarė kaip liepiama tačiau nieko daugiau nepasakė aišku Kaen buvo apkvaitintas nuo jos grožio ir beveik nesigaudė aplinkoje kai ji jam pasakė jog jis turėtu per savo sharingan pažiūrėti taipogi. Kane taip ir padarė jis truputėli nustebo ir išsigando kai pastebėjo jog tas asmuo pradėjo leisti daug bei didelį chakros kiekį. Iš pradžių jis nesuvokė kas įvyko tik po to pasisuko prie upelio kur buvo keli missingai. Tada nustėro iš baimės, jie buvo dingę o aplinkui o juos supantys chuninai bei keli jouninai jų chakros Kaen tiesiog nebejuto. Paprašęs merginos kad ji apsidarytu po aplinką, pamatė kaip ji pradėjo drebėti iš baimės iš jos lupų pasigirdo tik keletas žodžių "Bėk greičiau!!!" kai juos staiga apsupo missingai vienas buvo užsimojęs kardu kiti darė rankų ženklus merginai pavyko išsisukti o Kaen buvo užtvertas kelias jis greit sušuko jai "Bėk iš čia ir atsiusk kaip įmanoma daugiau pastiprinimo, mūsų priešininkas laibai aukšto lygio" ji tai išgirdusi atsakė "Aš dar sugrįšiu bet nenorėčiau, kad ant mano atsakomybės kristu Uchiha klano nario mirtis.". Kaen tik nusijuokė ir pradėjo kruvinas kautynes. Ilgai galynėtis nereikėjo missingai krito vienas po kito padarydami vos keleta įbrėžimų jam. Tačiau jam nedavė ramybės tas asmuo kuris vis dar stovėjo ir leido nežmonišką charos koncentracija. Kai staiga Kaen pastebėjo kaip netoli nuo jo pasirodė dar vienas missingas kuris buvo kiek kitoks bei turėjo panašią chakra kaip tas nežinomas asmuo. Kaen nepagalvodamas puolė ir jį kaip staiga pradėjo justi nuovargį. Vienos akies sharingan išsijungė kita vis dar laikėsi. Kaen buvo susirėmęs ir nelabai galėjo judėti kai pajuto jog iš nugaros jį greitai puola dar vienas missingas. Pasigirdo duris ir ištiško gan ne mažai kraujo... Kaen pastebėjo kaip jį užstojo hyuuga mergina ir priemė visą atakos žalą. "Aš negalėjau tavęs palikti..." krisdama ant žemės išlemeno mergina. Po to Kaen neprisimena kas įvyko. Jis pabudo Leaf kaimelio ligoninėje.

Po kiek laiko į palatą įėjo hokage ir jam papasakojo, jog jį išgelbėjo hyuuga klano narys. Kaen dar nelabai gaudėsi ir paprašė kad jam viska detaliau paaiškintu kai staiga pajuto verianti skausmą į nugąrą. Sugniaužęs kumščius, bei sukandęs dantis jis raitėsi lovoje. Į palatą iškart įbėgo daktaras ir sugirdė jam vaistų sakydamas "Pasistenk nejudėti taip greičiau sugysi.". "Sugysiu" pagalvojo Kaen ir pažiūrėjo į hokage. Jis tik linktelėjo galvą ir ėmė jam pasakoti jog misija buvo pasisekusi tačiau daug kas buvo paaukota. "Sveikinu tu jouninas", pasakė kage bei toliau tesė raporta gauti iš dar sveiko jounin, jog vieną missinga pavyko sugauti bet jis kaip ir kiti keli Leaf kaimelio šinobiai yra nieko verti. Kaen dar labiau suglumo. Hokage tesė jog kai parkrito ant žemės hyuuga, Kaen kažkas atsitiko, jo sharingan ėmė suktis ir raudonėti kai staiga sustojęs jis, missinga sučiupo tarp genjutsu po kurio jam iš burnos išbėgo seilės persikreipė akys ir krito suparaližuotas ant žemės, o kiti Leaf šinobiai galvoję jog viskas baigėsi prišoko prie Kaen, bet jų likimas baigėsi taip pat kaip ir missingo. Dabra jie nebekontroliuoja savo judesių ir nebegali kalbėti jų smegenys buvo smarkiai pažeistos. Kaen paklausus apie nugarą jam atsakė kad S missingas Taki sustabdė jį su savo vienu parankiniu kuris jam susmeigė 3 kardus į nugarą ir leisdamas keistą charą juos traukė žemyn. Tada jis prarado sąmonę ir atsirado čia o kiek laiko. Po viso pasakojimo jis susigaudė jog hyuuga mirė, gulėdamas lovoj jis nieko nebeištarė kage supratęs pasakė sveik ir apleido ligonines patalpas. Kaen galvoje sukosi daug minčių "Kodėl viskas taip įvyko? Kodėl hyuuga turėjo mirti? Ir kodėl jam padėjo missingas?"

Pagijęs ir išėjęs iš ligonines jis susilaukė labai daug blogos reakcijos į jį. Žmonės kalbėjo jog jis yra nesveikas ir ligonis geriau jau būtų pribaigęs tą missinga negu taip padaręs jo kūnui, bei pačio leaf kaimelio šinobiams. Netgi jo pats klanas bijojo jo ir atstumė jį. Bijodami jog tai gali pasikartoti. Kaen buvo visiškai palūžęs. Todėl užsisklendė savyje ir dingo iš akiračio. Dabar kai jam jau septyniolika jis gavo iš hokages laišką jog jam jau pats laikas būtų pasirodyti nes jis gaus pirmąją savo komandą ir turės apsiimti jais. Kaen suprato jog tai yra gera proga ištaisyti padarytas savo klaidas ir susigrąžinti savo garbę kaip jounin statuso. Taipogi ir patys žmonės jau buvo beveik užmiršę apie įvykius dėl kurių buvo kaltas Kaen. Taigi jam atsiveria naujas pasaulis ir jis gauna naują šansą kurį tikisi išnaudosiąs savo naudai.


Paskutinį kartą redagavo Paw, 2010-12-22, 03:14. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Algraud
Admin
Admin
avatar

Char#1 : Taki Sando
Char #2 : Aki Renshuujou
Pranešimų skaičius : 163
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-08-28
Amžius : 25
Miestas : Po stalu, mikrobų karalystė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaen Uchiha   2010-12-22, 03:14

Patvirtinta su 72 taškais

_________________
God don't make no mistakes. That's how He got to be God. - Archie Bunker
Philosophies change by the day while God never changes, simply because, being perfect, He does not have to change!
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=58535
 
Kaen Uchiha
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naruto: New Life LTU :: Kurimų kampelis :: Veikėjų profiliai.-
Pereiti į: