Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis

Naruto: New Life LTU

Naujas lietuviškas roleplay forumas.
 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» Riko Uzumaki
2012-12-11, 22:55 by Riko Uzumaki

» Statų sistema
2012-09-13, 17:34 by Nara Yoto

» Shony Uchiha
2012-09-13, 17:01 by Nara Yoto

» Neji Uchiha
2012-09-13, 17:00 by Nara Yoto

» Puslapis. Facebook Grupe
2012-09-12, 03:48 by klaidasz

» Naujas NARUTO RolePlay
2012-03-10, 21:37 by Naxuto

» Visko pradžia
2012-03-08, 20:02 by Naxuto

» Dar laukiam...
2011-07-05, 22:00 by Svečias

» Konomi Yuhi
2011-06-15, 15:34 by Konomi

Affiliates
Naruto Virtuali anime NNL Bleach forum LT
 Asia Hoshii< Himitsu life
Top posters
Algraud
 
Adel
 
AlmSK™
 
Justas
 
Paw
 
merfi
 
shikamaru
 
Gertce
 
carrotpie
 
Keii
 

Share | 
 

 Shainingu, Rubis

Go down 
AutoriusPranešimas
AlmSK™

avatar

Char#1 : Rubi Shainingu
Pranešimų skaičius : 104
Reputacija : 1
Prisijungimo data : 2009-08-31
Miestas : Rusyje

RašytiTemos pavadinimas: Shainingu, Rubis   2009-09-27, 23:12

Šinobis
Rubis

Shainingu


Pagrindai


Pravardė: Manijakas
Gimimo diena: liepos 25
Amžius: 17
Lytinė pakrypa: Hetero
Rankas: A-Misingas


Išvaizda


Ūgis: 173cm
Svoris: 65kg
Plaukų spalva ir stilius: Tamsiai mėlynos spalvos plaukai, nevienodai iškarpyti, ilgiausi net nesiekia kaklo.
Akių spalva: Ruda
Bendra išvaizda: Atrodo bent 3 metais vyresnis nei yra. Apie metus lengviausiai galima spręsti iš jo ūgio. Šiaip yra žemas ir lieknas paauglys, daugiau raumenų matosi ant kojų. Dėl šių duomenų yra gana vikrus ir greitas. Iš visų bendraamžių išsiskiriantis savo šaltu žvilgsniu.
Dažniausiai dėvi tamsių spalvų ilgus chalatus, o jei ne, tai oranžinę maikę, mėlyną paltą, juodas kelnes ir juodus batus, taip pat niekada nepalikdamas įdėklo kardui, su visu kardu. Idėklą laiko prie dešinio šono, užsikišęs už diržo.


Charakteris


Mėgstamiausia spalva: Tamsiai mėlyna

Patinka:

  • Tyla § Rubis mėgsta tylą, per ją lengviau susikaupia.
  • Žiaurumas § Pats Rubis gali nukirsti priešui galvą ar paleisti mirtiną dūrį į širdį, galvodamas kad tai normalu.
  • Tobulumas § Vertina kitų tobulai atliktas technikas (tik savo mintyse) ir visai gerai pasijaučia kai pats visiškai tobulai įgyvendina savo planus.
  • Agresija § Pats būdamas agresyvus, Rubis vertina ir kitų agresiją. Jo manymu agresija tik veda į priekį, vietoj stovėjimo vietoje ir mirties laukimo.
  • Kerštas § Tiesiog gerai pasijaučia atsikeršydamas, o atsikeršyti jis mėgsta dažnai ir į tai įdeda daug jėgų.

Nepatinka:

  • Tinginiavimas § Jis niekada netinginiauja be jokios priežasties(pvz. trauma) ir labai nemėgsta kai visi kiti taip pat tinginiauja. Jis nesupranta kaip galima tinginiauti šiame pasaulyje, kai turi treniruotis, kad išliktum.
  • Silpni žmonės § Tinginiavimas priveda prie silpnumo, kaip ir aišku.
  • Neužgrūdinti § Protas ir kūnas turi būti užgrūdinti. Jokių "auč" ir susiėmimų už galvos.
  • Pagyrūnai § Jam labai nepatinka kai žmonės giriasi. Tai jiems padarius, jis greitai ir skaudžiai juos pažemina.
  • Gėjai ir bisexualai § Tai yra gyvenimo klaidos, kurias reikia ištaisyti šiuos nužudant.

Ydos:

  • Kerštingumas § Net nežiūrėdamas ar stipresnis ar silpnesnis, puola, kai jį užnervini ar įžeidi. Taip dažnai susižeidžia, bet nors geriau pradeda jaustis, kai puola atsilygindamas.
  • Ignoravimas § Jis labai dažnai ignoruoja kitus, jo nuomone nieko negalinčius asmenis.


Įprotis:

  • Kalbant nežiūrėti į akis § Tai daro labai dažnai ir pats į tai dar nebuvo atkreipęs dėmesio.
  • Savęs nesaugantis § Beveik po kiekvienos kovos turi įbrėžimų. Tai ne dėl to kad varžovai būtų stipresni, bet jis tiesiog atakuoja ir jam nerūpi ar kažkas jį sužeis.

Baimės:

  • Prarasti šaltą protą § Jis bijo prarasti savo blaivų, šaltą mąstymą. Dažnai po ilgo pasisvečiavimo jis eina žūdyti, kad šaltumo neprarastų.

Siekiai:

  • Tapti stipriu § Jis nesiekia tapti visų stipriausiu, nors tai ir būtų gerai. Būdamas realistu, jis tik siekia tapti legendiniu kariu, kuris ne tik vienas iš stipriausių, bet ir labai jaunas.

Bendras charakteris: Šaltas. Dažniausiai nepaklaustas neištaria nei žodžio.Su juo labai sunku susidraugauti. Gražiai elgiasi ir nuoširdžiai kalbasi tik su šeimos nariais ir su labai gerais draugais kurių dar neturi. Į žiaurų sudorojimą jis ramiai žiūri, tai jam atrodo normalu. Labai sunku iš jo išgirsti kokį aiktelėjimą, jis visą skausmą kaupia viduje. Kovoja iki paskutinių jėgų, o jei jų nebeturi padaro kažką protingo ir į kovą žiūri, kaip į tobulėjimo tikslą, o ne pramogą ar kaimo gynybą.
Kerštingas. Jei jam kažką netaip padarysi, jis ieškos bet kokios priemonės, kaip atsilyginti taip nužudydamas ar žiauriai, visų akivaizdoje pažemindamas. Dažnai keršija dėl menkniekio, neleisdamas iš jo net pajuokauti. Kai kerštauja, dažnai užmiršta jėgų skirtumus ir jeigu pasitaiko žymiai stipresnis nindzė, jis visaip suka galvą, kaip atsikeršyti, net jam.
Šiurkštus. Dažnai papeikia priešą, jei nori kažką jam išaiškinti. Savo agresiją rodo ne kumščiais, o iliuzijomis. Apgaudamas priešininkus jis žiauriai juokiasi iš jų klaidų, o jei klaidų nepadaro - niekada neištars gero žodžio.

Istorija


Gimtoji vieta: Leaf
Motina: Shainingu, Sui
Tėvas: Shainingu, Gouka(miręs)
Broliai, Seserys: Shainingu, Hoshin(mirusi)
Kiti ryšiai: -
Partneris: -
Istorija: Rubis gimė labai gražų vakarą, kai saulė buvo besileidžianti ir visas dangus tiesiog raudonai švietė. Dėl to jam ir buvo išrinktas vardas Rubi, kuris su jo pavarde Shainingu reiškė Švytintis, Rubinas. Pavardę jis gavo iš tėčio Shainingu, Gouka, kuris buvo Leaf kaimo ANBU, dėl tos priežasties Rubis retai matė savo tėvą. Beveik visą savo vaikystę Rubis praleido su mama - Shainingu, Sui ir sese Hoshin, kuri buvo medikė nindzė ir už Rubį viresnė 7 metais. Kadangi Hoshin buvo medikė, ji savo brolį pradėjo mokyti chakros kontroliavimo, kai jam buvo tik 5 metai.
Vieną vakarą, Hoshin ir Rubis nuėjo į vieną iš rečiausiai lankomų Leaf treniruočių vietą. Ten tik buvo paprastas miškas su keliais truputi apdaužytais medžiais, bet tai buvo pakankama Rubiui gerinti savo lipimą medžiais ir treniruoti chakros kontroliavimą, o Hoshinai - chakros koncentravimą į įvairius objektus ir gydyti sužeistą brolį.
Po trumpo apšylimo Hoshina pritrūko tvarsčių ir tarė "Aš einu į parduotuvę, kuri yra prie pat, o tu truputi palukėk", Rubis palinksėjo galvą ir Hoshinai išėjus tęsė treniruotę. Po kelių nesėkmingų bandymų ir vieno pasisėkimo, jis prisėdo ir pamatė greitai artėjančią gyvatę, kurios akių vyžiai buvo mėlyni, o aplink juos juoda. Ji slinkdama tarė pažystamu balsu "Sūnau, tu jau užaugai didelis ir stiprus. Aš už nusižengimus tapau labai ieškomas, todėl tau duosiu labai didelę galią, kurią su tavo gera chakros kontrole tu turėtum suvaldyti, bet aš... mirsiu". Rubis visas apstulbęs išlemeno "Tėti...tu...", tada ta gyvatė Rubiui įkando į kairiąją ranką ir pro vieną iš įkandimo žymių įlindo į ranką ir rodos lyg dingo. Įkandimas iškart užgijo ir Rubis krito be sąmonės. Hoshina grįžusi į mišką pamatė brolį gulintį ir net nepažiūrėjusi ar jis gyvas pradėjo jį gydyti. Po pusvalandžio jos sunkaus darbo, Rubis pagaliau pramerkė akis. Abu išvargę jie sunkiai, svirduliuodami parėjo namo ir mama jais pasirūpino. Atgavęs jėgas, Rubis su ašaromis akyse pasakė kas buvo ir nuėjo miegoti. Sekančia dieną, jis mėgino išlaisvinti tą galią slypinčią viduje. Staiga jo akys pasidarė kaip ir tos gyvatės - mėlyni vyžiai ir gąsdinanti juoda spalva aplink juos. Rubis, truputį pabuvęs su šia galia, suprato kad jo realistiškumas, pastabumas ir greitis pagerėjo ir kaip jo tėtis sakė, jis tą galią lengvai valdydamas baigė ją naudoti ir jo akys pasidarė normalios. Viską supratęs jis nusprendė būti genjutsu naudotoju ir pradėjo treniruotis. Po kelių savaičių, jis pradėjo lankyti studentų akademiją ir kadangi buvo dar jaunas patenkinamais pažymiais ją baigė ir tapo geninu per savo 8-ąjį gimtadienį taipogi nuo sesers ir mamos gavo dovaną - plieninį kardą laidų chakrai.Nuo to laiko jis niekada to kardo nebuvo palikęs. Po to jis ėmė daugiau treniruotis savarankiškai ir kurdamas savo genjutsu technikas, keliavo visur už Leaf ribų.
Dažniausiai jis būdavo netoli Šinkomo miestelio. Kaip visada nenešiojo Leaf headband, nes jį gali užpulti, bet ne to jis bijojo, jis bijojo kad su Leaf nindze niekas neprekiaus ir nesusitars dėl slaptų misijų. Kadangi jis ilgą laiką būdavo už Leaf ribų, o ne pačiame Leaf, jis jau buvo spėjęs susirasti kelis gerus, turtingus pardavėjus, kuriuos reikėjo įvairiais būdais apginti ar nužudyti jų priešus, todėl Rubis gyveno neprastai.
Vakare, kai tik Rubis baigė vieną savo darbą saugoti mėtomųjų ginklų pardavėją, jis ėjo namo.Leaf kaimas dar toli buvo, o Rubis su prasta nuojauta po truputi, lėtais žingsniais artėjo link jo. Staiga prie jo prišoko tas pats darbdavys, kurį jis saugojo, ir tarė "Palauk, taves ieško dvi apie dvidešimties metų nindzės. Jos šniupštinėja visus užkampius ir klausė manęs kur tu, galvodamos, kad aš tave slepiu". Rubis kadangi buvo geros širdies nindzė, nenorėjo žmogui paradyti problemų ir sekė paskui jį. Pagaliau atvykęs ir pamatęs savo seserį su drauge medike jis tarė "Nebijokit, viena iš jų mano sesuo, jos nepadarys nieko blogo". Po to sesers draugė tarė "Labas, Rubi, aš Fuka, bet tu manes tuoj nebematysi." ir išsitraukusi kunajų ir sukoncentravusi į jį chakrą pašokus į orą artėjo link Rubio. Tuo metu jo sesuo tarė "Na, brolau, matai ką daro pinigų ir galios troškimas. Mes tave nudėję nudėsim ir tą senį, tada tapsim turtingos ir pasisamdysim Leaf kaimo patį geriausią medikų mokytoją". Rubis viską išklausęs netikėjo, kad tai gali būti tiesa.Jam buvo šokas ir kai jis buvo paskendęs savo mintyse, Fuka jau buvo prie pat ir jo sesuo pradėjo į jį mėtyti šurikenus.Tada jis labai garsiai išrėkė "Na ir neteisybė. Tu labai pasikeitei, taipogi ir aš. Jūs mirsit ne aš, man nereikia tokios sesers." Tada Rubio požiūris į šį visą reikalą visiškai pasikeitė. Jo žvilgsnis pasidarė šaltas ir jis jau laukė Fukos atakavimų, tuo metu atmušdamas sesers ginklus. Fuka jau norėjo nupjauti Rubiui galvą, bet jis greitai išsitraukė kardą, su juo išmusė Fukai iš rankų kunajų ir sutelkęs savo ugnies chakrą į kardą, jis truputį įpjovęs Fukai paleido savo ugnį iš kardo, kad degintų visus jos organus. Po kiek laiko, jis piktai juokadamis lėtais žingsniais ėjo prie sesers, kuri jį gasdino "Aš ne tokia silpna kaip ir ji. Tu vistiek mirsi." Tada Hoshin - Rubio sesuo išsitraukė panašų į brolio kardą ir stačia galva bėgo link Rubio, kuris vėl pradėjęs juoktis tarė "Na tu ir silpna. Godumas tave užvaldė. Tau turėtų būti gėda." Po šių žodžių Rubis labai greitai išmetė tris kunajus į orą ir kad nukreiptų sesers dėmesį jis išmetė savo kardą tiesiai į ją. Hoshina su savo kardu lengvai numušė Rubio kardą, bet užmiršo kunajus kurie pasiekė savo tikslą ir pataikę nužudė Hoshiną. Pasiėmęs savo kardą, Rubis priėjo prie sesers, kuriai jis už daugką yra dėkingas ir tarė kai jos akys buvo beužsimerkiančios "Tu labai suklydai taip sugalvojus, bet tai mane padarė stipresnį ir panaikino mano silpnąsias emocijas. Ačiū". Pagaliau Rubis jau skubėjo namo, į Leaf kaimą. Grįžęs jis mamai pasakė, kad sesuo mirė ir kad jos draugė Fuka ją nudėjo, o Rubis už tai nužudė ją.Nuo to momento Rubis apsisprendė oficialiai būti Geninu, bet jis slaptai buvo missingas.
Bėgant metams, Rubis vis tolo ir tolo nuo Leaf miestelio. Dar prieš sueinant penkioliktam gimtadieniui, jis ne tik kad jau visą mėnesį neįvykdė jokios misijos kuri būtų skirta Leaf labui, bet visą šį mėnesį net nėra buvęs tame pačiame Leafe. Tai nebuvo dėl to kad Šinkomo misijos yra vertingesnės už Leaf, bet jis nenorėjo atstovauti nei Šinkomui, nei Leafui, nei jau jo labai pamėgtam Gilijanos miesteliui. Jo mąstymas labai skirėsi nuo visų kitų. Daugelis buvo susivieniję ir visada kovodavo iš vien, bet Rubis to nemėgo – jam labai patikdavo pastovėti pačiam už save. Taip pat skirėsi ir kariniai tikslai: Leafas siekė taikos, daugelis galingų Šinkomo gyventojų norėjo užvaldyti pasaulį, o pats Rubis norėjo tiesiog išlaikyti karingą pasaulį ir kad jis būtų toks koks yra, o gal net ir geriau – dar karingesnis. Rubis manė kad pats jis ir visi kiti nindzės yra tik ir gimę, kad kariautų, bet, jo nuomone, jis tik vienas tą supranta, o kiti nori sutrikdyti visą tvarką.
Nors mąstymas jo labai pasikeitė, bet charakteris tikrai ne. Dar vis neišgirsi iš jo gero, paskatinančio ar pagiriančio žodžio, dar vis yra labai šaltas ir agresyvus žmogus, kuris gali neatpažystamai sutraumuoti ar paleisti mirtiną dūrį į širdį ar kaklą ir po to demoniškai ir garsiai juoktis. Beje juokas gal vienintelis dalykas kuris yra garsus. Anksčiau Rubis bėgdavo kuo greičiau, todėl ir gaudavosi žymiai garsiau, o dabar jis stengiasi kuo greičiau ir kuo tiliau. Tas pats ir su kalbėjimu. Seniau jis kalbėdavo labai tyliai arba labai garsiai, o dabar vien tik labai tyliai, taigi per nepilnus metus Rubis neatpažystamai pasikeitė.
Koks žmogus jis bebūtų, nuotikių jam visgi nestinga. Šinkome ant jo dažnai užšokdavo keli mušeikos arba jis ant jų. Dažniausiai juos taip sumušdavo, kad net šeimos nariai jų nebeatpažintų, o pats tik retkarčiais likdavo su keliom mėlynėm, todėl jis darėsi vis labiau pasipūtęs. Bet jį greitai nugesino du labai daug pasportavę vyrai , o vienas iš jų yra pabėgelis iš Leaf. Prieš kovą Rubis sėdėjo viename geriausių Šinkomo bare ir kaip bebūtų keista, jis užkalbino vieną nepažystamą, kuris labai maloniai su juo pasikalbėjo. Tai jam ir išgelbėjo gyvybę. Pakalbėjus Rubis jau ėjo pro duris kai jį netyčia pastūmė vienas iš tų dviejų, jau minėtų vyrukų. Tuo metu būdamas labai arogantiškas Rubis atsisuko ir sugniaužęs savo nelabai tvirtą kumštį, tvojo tam vyrui į nosį. Po šio smūgio vyrui pasipylė kraujas, todėl jis ir jo draugas jau bėgo link nusisukusio bei jau norėjusio išeiti Rubio, kuris atsisuko ir nusišypsojo, galvodamas kad čia bus eiliniai du labai užsisportavę, bet iliuzijų nepakeliantys kvailiai. Aišku, taip nebuvo. Rubis padarė vieną iš savo iliuzijų, bet jie lyg niekur nieko bėgo ir greitai atsiradę prie Rubio, abu trenkė jam į pilvą vienu metu. Tada Rubis pajautė nepakeliamą skausmą, bet visgi, kaip visada, neaiktelėjo. Vyrai jau norėjo nueiti ir tikėjosi kad Rubis savo pamoką išmoko, bet jie suprato kad klydo kai išgirdo Rubį tyliai tariantį „Taip ir žinojau kad jūs du menkystos manęs išsigasit.“ Tada vienas iš jų spyrė Rubiui į galvą, kai šis dar nebuvo spėjęs atsikelti, o kitas taip pat bėgo artyn ir norėjo kažką padaryti, bet jam sutrukdė tas vyras, su kuriuo Rubis kalbėjo bare. Šis greitai atsirado prie bėgančio vyro ir tas nespėjo sustoti todėl didele jėga trenkėsi į Rubio gynėjo atkištą ranką. Kol tas, vienas iš galiūnų, mėgino atsistoti, nepažystamasis gynėjęs padarė porą rankų ženklų ir kažką nesuprantamai tyliai pasakė. Po tų žodžių jis pats krito ant žemės lyg negyvas, taip išleisdamas savo dvasią iš kūno ir dvasios būsėnoje bėgo link to kuris jau beveik pribaigė Rubį. Tada pasiėmė Rubio kardą ir ėmė kovoti. Galiūnas būtų ilgai išsilaikęs, bet jo smūgiai beprasmiai, kai daužai į peršviečiamą dvasią, todėl jis greitai gavo kardo kotu per galvą. Smūgis buvo pakankamai geras kad būtų mirtinas. Antrasis stipruolis jau kokias dešimt sekundžių buvo atsikėlęs ir matė visą kovą, todėl paniškai bėgo, bet nepabėgo nuo išmesto kardo, kuris jam pataikė į stuburą ir iškart suparalyžavo. Tokį gyventi ir paliko tą bejėgį stipruolį.Po penkiolikos minučių Rubis ant tiek atsigavo, kad jau pajėgė eiti ir jis dar vis atsiminė pusę visos kovos, su gerom pertraukom ir labai žavėjosi ta panaudota technika.
Kiek laiko pasikalbėjęs, Rubis sužinjo išgelbėtojo vardą – Shinra. Šis jam pasiūlė kiek laiko pabūti ir pasitreniruoti pas jį ir jo mirusio draugo sūnų mediką, kuris buvo jo globotinis. Truputi pagalvojęs, Rubis sutiko. Jis pats neatsimena kada turėjo normalių treniruočių, nes paskutiniu metu jo treniruotės buvo žudymas. Taigi Shinros namuose jis buvo sočiai pavalgydintas ir labai gerai išgyditas, pasirodo Shinros globotinis – Zassou buvo geras medikas. Treniruočių pradžia nebuvo labai bloga, tik Rubiui nepatiko kad jis taip pat kaip ir Shinra su Zassou turėjo dėvėti raudoną kimono. Ištvermei ir kojų stiprumui Shinra Rubiui liepė bėgioti dideliais šuoliais bei be chakros pagalbos per pusanto metro aukščio pusnis. Rubis buvo tik nedaug aukštesnis už šias, bet nesiskundė ir šokinėjo. Tai jį labai vargino, bet jis nepriegaištavo savo mokytojui ne todėl kad būtų gerutis, nors ir aišku kad jis toks nėra, bet dėl to kad tie du stipruoliai jį labai pažemino ir jis nutarė treniruotis visą likusį gyvenimą. Po savaitės tokių šokinėjimų, Rubis turėjo kovoti prieš savo mokytoją – Shinrą. Matos Shinra Rubį laikė labai stipriu mokiniu, nes jam visiškai nenusileidinėjo ir pats kartais gaudavo įbrėžimų, štai kodėl Rubis neišsilaikydavo ilgiau nei dvi minutes. Teko jam ir kovoti su Zassou, kuris gali turėti įspudingą jėgą, bet jei ne Shinros sutrukdymas, Zassou jau būtų laikęs Rubio kardą savo kakle. Taigi treniruotės buvo sunkios, bet rezultatai ryškiai matėsi.
Rubis tokiu būdu treniravosi pusę metų ir jau pradėjo jausti, kad jis gali būti stipresnis už Shinrą. Todėl jis nebesitreniravo iki pat paskutinių jėgų, ir per netikro poilsio minutes jis tyrinėjo tą Shinros techniką ir sužinojo kelis minusus, todėl jis pats tikėjosi sukurti panašią techniką tik be tokių ryškių minusų. Dar po trijų mėnesių jam tai pavyko. Nors Shinros technika yra ninjutsu, Rubis sukūrė dar tobulesnę ir panašią genjutsu. Štai dėl ko jis nuo pat mažumės buvo vadinamas genjutsu technikų kūrimo meistru. Jis niekam nerodė savo technikos ir grįžo į treniravimosi iki paskutinių jėgų netekimo ritmą. Dabar jis džiugiau treniravosi, nes dar ilgai buvo laimingas dėl savo technikos, todėl netaip greitai pavargdavo, nes apie tai net nemastydavo. Jis jau buvo suplanavęs po poros dienų nudėti mokytoją ir Zassou, nes jau jautė kad tai gali padaryti, bet staiga atsirado kažkokia moteris, kuri buvo genjutsu meistrė. Ji pirma pradėjo pulti Shinrą, rėkdama „Atiduok mano vaiką!” Tik iš vėlesnio dialogo Rubis suprato, kad ji yra Zassou mama. Shinra sakė kad Zassou neturi tėvo, bet neužsiminė apie motiną, kuri ilgai ieškojo jų dviejų. Taigi Shinra gražiuoju neatidavė savo auklėtinio Zassou todėl prasidėjo kova. Rubis turėtų padėti savo mokytojui, bet juk aišku, tai buvo jau senasis nedėkingas Rubis, kuris kažką pasisėmęs niekada nieko negražina. Jam tik rūpėjo pamatyti kuo daugiau šios moters genjutsu technikų, kurias jis žadėjo ištobulinti, bet dėje daug jis nepamatė, nes Shinra eilinį kartą panaudojo techniką kad paliktų savo kūną ir kovotų kaip nesužeidžiama dvasia, bet Zassou motina greitai atsirado prie Shinros tikrojo gulinčio kūno ir perrėžė šiam gerklę. Taip Shinra ir žuvo, todėl norėdamas sužinoti kuo daugiau genjutsu jis mirtinai supykdė tą moterį. Kai ji nudėjusi Shinrą jau pasuko galvą, norėdama pamatyti Zassou, ji pamatė jį bejėgį Rubio gniaužtuose. Prieš pat jos akis Rubis išsitraukė kardą, pradėjo į jį leisti savo ugnies chakrą ir ugniniu kardu lėtai dūrė į Zassou kaklą. Kol dar vis Zassou buvo gyvas, jis spiegė lyg maža mergaitė, tada mirė. Rubis jau tiesiog jautė jo motinos įniršį, kuri su ašaromis akyse, mėgino sužeisti Rubį, naudodama genjutsu. Tada Rubis išsiaiškino, kad ji nėra stipri ant genjutsu ir kad jos technikos turi daug minusų, kuriuos Rubis dar ištaisys ir pritaikys sau. Kiek ją pakankinęs, Rubis ją nužudė taip pat kaip ir sūnų. Taigi nuo šiol jo mokymaisi iš kitų baigti, jis pradėjo treniruotis dar smarkiau ir daugumoje tik genjutsu.
Vieną vakarą, kai jam jau buvo 16 metų, Rubis ėjo šinkomo gatvėmis ir netyčia pamatė tą prieš kelis metus jį užpuolusį invalidą. Dabar jis sunkiai kalbėjo, o galūnių iš viso negalėjo judinti. Jis buvo apsuptas dešimties Leafo ANBU. Rubis šių ANBU nebijojo, nors ir žinojo kad jų nenugalės, bet jis dar norėjo būti skaitomu kaip Leaf geninas dėl savo slaptų misijų, bet nesusitvardė ir labai tyliai, kaip jau išmoko, pribėgo prie šio invalido ir taręs „Prisimeni mane?“ nukirto jam galvą. Tada jis nukirto galvą pirmąjam ANBU kuris jį puolė. Nuo šio net pasišlykštėjo, jis nežinojo kad yra tokių silpnų ANBU. Dar pabuvęs tris minutes, jis nudėjo dar vieną ANBU ir jau turėjo sprukti, nes būtų galą gavęs. Taip jis oficialiai buvo paskelbtas missingu.
Jis dar treniravosi visus metus, be jokių kovų, kai jam užsireikė pinigų, kad turėtų iš ko valgyti ir toliau treniruotis. Todėl jis dvi dienas žudė įtakingus leaf nindzes ir už tai gavo labai daug pinigų, kad ir toliau galėtų nežmoniškai treniruotis. Be to, jis sužinojo, kad jis jau paskelbtas A-missingu, bet jam tai nerūpėjo ir visiškai to nereikėjo, nes jis norėjo išlikti paslaptyje ir nebūti įžimiu. Taigi, būdamas septyniolikos, Rubis daug nenuveikė – viskas ką jis darė buvo treniruotės, kelios valandėlės atsipūtimo ir žudymo, tam kad pasaulyje ir toliau išliktų karas.

_________________
Rubis Shainingu
Spoiler:
 


Araidas
Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo AlmSK™, 2010-12-23, 22:55. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Algraud
Admin
Admin
avatar

Char#1 : Taki Sando
Char #2 : Aki Renshuujou
Pranešimų skaičius : 163
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-08-28
Amžius : 25
Miestas : Po stalu, mikrobų karalystė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shainingu, Rubis   2010-12-03, 16:09

Patvirtinta

Dėl mažo amžiaus, bet daug įvykių suteikiu 68 taškus

_________________
God don't make no mistakes. That's how He got to be God. - Archie Bunker
Philosophies change by the day while God never changes, simply because, being perfect, He does not have to change!
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=58535
 
Shainingu, Rubis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naruto: New Life LTU :: Kurimų kampelis :: Veikėjų profiliai.-
Pereiti į: