Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis
Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis
Naruto: New Life LTU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto: New Life LTU

Naujas lietuviškas roleplay forumas.
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» Riko Uzumaki
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-12-11, 22:55 by Riko Uzumaki

» Statų sistema
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-09-13, 17:34 by Nara Yoto

» Shony Uchiha
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-09-13, 17:01 by Nara Yoto

» Neji Uchiha
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-09-13, 17:00 by Nara Yoto

» Puslapis. Facebook Grupe
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-09-12, 03:48 by klaidasz

» Naujas NARUTO RolePlay
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-03-10, 21:37 by Naxuto

» Visko pradžia
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2012-03-08, 20:02 by Naxuto

» Dar laukiam...
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2011-07-05, 22:00 by Svečias

» Konomi Yuhi
Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2011-06-15, 15:34 by Konomi

Affiliates
Naruto Virtuali anime NNL Ta, kuri viską atsimins Wallpaper_valkyrie_profile_lenne-1 Bleach forum LT Ta, kuri viską atsimins Otgbanner01
 Asia Hoshii< Himitsu life
Top posters
Algraud
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
Adel
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
AlmSK™
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
Justas
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
Paw
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
merfi
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
shikamaru
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
Gertce
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
carrotpie
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 
Keii
Ta, kuri viską atsimins I_vote_lcapTa, kuri viską atsimins I_voting_barTa, kuri viską atsimins I_vote_rcap 

 

 Ta, kuri viską atsimins

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
merfi

merfi


Char#1 : Kaori Nakamura
Pranešimų skaičius : 30
Reputacija : 0
Prisijungimo data : 2010-12-05
Amžius : 29

Ta, kuri viską atsimins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ta, kuri viską atsimins   Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2010-12-07, 01:33

Štai va šitaip, va ir va kaip sugalvojau prisistatyti. Stengsiuos sausos teorijos neduoti ir per daug nenuvarginti ilgaos sakiniais. So pradedam.

Anime domėtis pradėjau prieš maždaug dvejus metus, iki tol man viskas buvo multikai, o pati Japonija paukščiakalbių ir keistuolių šalis xD bėgant laikui dauguma aspektų pasikeitė ir aš tuo labai džiaugiuosi. Tai va, jau baigiasi mano iškalba... du sakinius pasakiau. Jėga. Šiaip laisvu laiku mėgstu piešti, nesakau, kad gerai sekasi, bet man tiesiog patinka, dar buvau pradėjus kurt amv, bet kai nepavyko padaryt kaip norėjau ir išvis šlamštas gavosi mečiau. Manau dar sugrįšiu prie to, kai pyktis pasibaigs.
ai tingiu galvot, geriau faktai apie mane:

pas mane visada įjungtas winampas;
bijau šunų;
sapnuoju nesamoningus sapnus;
mažai geriu;
lengvai supykstu;
nevalgau nieko, kas negražiai atrodo;
per greit susidarau nuomonę;
iš neturėjimo, ka veikt užsiregistravau čia;
vasaros nemėgstu, todėl, kad tada būną pilna vabalų;
nevalgau morkų;
turiu firminę žvaigždę, kuri matosi pro kambario langą;
nesiseka matematika;
daug miegu;
visada sudarau blogą/klaidingą pirmą įspudį;
šokinėju ant žmonių.

Ką rašiau apie savo rpg character yra dalykų, kurie sutampa. Čia šiaip tik... sunkiai galvojosi xD dar be to dažnai sakau "meeeh" ir "aaai". Yra sakančių, jog galėčiau pasiekt ko tik noriu, jeigu taip netingėčiau, deja... labai tingiu xD

Manęs nekenčia šunys.Nežinau, ką aš padariau jų giminei, bet tik mane pamato ir pradeda urgzti.. Buvo net įkandęs vienas. Sako paglostyk, aš-ok. Tiesiu ranką, o tas neužauga ant manęs šoko. Spėjau patraukti ranką, bet į koją įkando. Viskas pas darugę gerą buvo, o nuo to laiko pas ją nebeinu.

Viską sudėjus esu gana random. Nemėgstu, kai man aiškina ką daryti ar, kai reikia dirbti grupėse. Kas dėl muzikos, kalusau visko, kas kabina ir nesu nusitačiusi prieš kokį nors muzikinį stilių.


dunno ką daugiau pasakyti, jeigu, kas domina paklauskit :}
Atgal į viršų Go down
Algraud
Admin
Admin
Algraud


Char#1 : Taki Sando
Char #2 : Aki Renshuujou
Pranešimų skaičius : 163
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-08-28
Amžius : 31
Miestas : Po stalu, mikrobų karalystė.

Ta, kuri viską atsimins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ta, kuri viską atsimins   Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2010-12-07, 01:43

Sveika atvykusi į NNLLTU
Atgal į viršų Go down
http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=58535
AlmSK™

AlmSK™


Char#1 : Rubi Shainingu
Pranešimų skaičius : 104
Reputacija : 1
Prisijungimo data : 2009-08-31
Miestas : Rusyje

Ta, kuri viską atsimins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ta, kuri viską atsimins   Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime2010-12-07, 23:29

merfi rašo:
Viską sudėjus esu gana random. Nemėgstu, kai man aiškina ką daryti ar, kai reikia dirbti grupėse. Kas dėl muzikos, kalusau visko, kas kabina ir nesu nusitačiusi prieš kokį nors muzikinį stilių.


Heavy metal!!!! Yay
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ta, kuri viską atsimins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ta, kuri viską atsimins   Ta, kuri viską atsimins I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ta, kuri viską atsimins
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naruto: New Life LTU :: OOC :: Prisistatimai-
Pereiti į: