Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis
Naruto: New Life LTU
Prisijunk!!!!!!!! arba užsiregistruok Iškištas liežuvis
Naruto: New Life LTU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto: New Life LTU

Naujas lietuviškas roleplay forumas.
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» Riko Uzumaki
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-12-11, 22:55 by Riko Uzumaki

» Statų sistema
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-09-13, 17:34 by Nara Yoto

» Shony Uchiha
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-09-13, 17:01 by Nara Yoto

» Neji Uchiha
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-09-13, 17:00 by Nara Yoto

» Puslapis. Facebook Grupe
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-09-12, 03:48 by klaidasz

» Naujas NARUTO RolePlay
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-03-10, 21:37 by Naxuto

» Visko pradžia
Shony Uchiha I_icon_minitime2012-03-08, 20:02 by Naxuto

» Dar laukiam...
Shony Uchiha I_icon_minitime2011-07-05, 22:00 by Svečias

» Konomi Yuhi
Shony Uchiha I_icon_minitime2011-06-15, 15:34 by Konomi

Similar topics
Affiliates
Naruto Virtuali anime NNL Shony Uchiha Wallpaper_valkyrie_profile_lenne-1 Bleach forum LT Shony Uchiha Otgbanner01
 Asia Hoshii< Himitsu life
Top posters
Algraud
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
Adel
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
AlmSK™
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
Justas
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
Paw
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
merfi
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
shikamaru
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
Gertce
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
carrotpie
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 
Keii
Shony Uchiha I_vote_lcapShony Uchiha I_voting_barShony Uchiha I_vote_rcap 

 

 Shony Uchiha

Go down 
AutoriusPranešimas
Nara Yoto




Char#1 : Rock
Char #2 : Neji
Pranešimų skaičius : 6
Reputacija : 0
Prisijungimo data : 2012-09-13
Amžius : 26
Miestas : Llldslfds

Shony Uchiha Empty
RašytiTemos pavadinimas: Shony Uchiha   Shony Uchiha I_icon_minitime2012-09-13, 16:58

Šinobis
Shony

Uchiha

Shony Uchiha įterpti paveiksliuko puslapį

Pagrindai


Pravardė:Ugnies Akis (Talpinti čia)
Gimimo diena: 17
Amžius: 14
Lytinė pakrypa: normali
Rankas: Geninas


Išvaizda


[color=red]Ūgis:] 1.57
Svoris: 43kg
Plaukų spalva ir stilius: juodi plaukai sasuke stilius (patiko jo plaukai labai) ww.part.lt/img/429e3841237aad868b293516e8a1d598976.jpg paziekit cia.
Akių spalva: melyna
Bendra išvaizda: kasdienine apranga:balti sortai ir melyna arba juoda maike su gimines uchiha zenklu ww.part.lt/perziura/a2fe520bea963d43cea1d36490ac8428590.png ww.part.lt/img/a2fe520bea963d43cea1d36490ac8428590.png] nera baisiai raumeningas bet ir nera visiskai sukrioses Šypsena per viduriuka raumenu irgi biski turi. gero sudejimo jegos netruksta


Charakteris


Mėgstamiausia spalva: raudona

Patinka:

    • patinka kovoti
    • patinka didele jega
    • patinka mokytis yra vienas is geriausiu mokiniu
    • patinka treniruotis
    • patinka kersyti

Nepatinka:


    • nepatinka kai jam meluoja,gali nudeti bet ka kas jam isdrys meluoti svarbius dalykus,uz nerimtus tai tiesiog nueis i sali.
    • nepatinka prisiedelei kuriu gyvenimas vien tik maistas.
    • nekencia hyuuga klano
    • pralaimejimas pralaimejimai nuima jo reputacija ir tik irodo kad jis dar nera pakankamai stiprus

Ydos: ( 2)

    • per daug sportuoja,per daug nori palaikyti gera bei sveika forma,bei sustipreti,kartais net per nakti sportuoja o kas per daug tas nesveika.
    • silpni nervai labai greitai susinervina o tai kelia jo agresyvuma.

Įprotis: ( 2)

    • daug mokintis- per daug mokinasi nori labai daug ka suzinoti apie nindziu gyvenima, todel mokinasi geriausiais pazimiais
    • Antras vanduo- geria labai daug vandens per diena, daug treniruojasi tai jam gerti vandeni kasdieninis dalykas.

Baimės: ( 1)

    • Mirti nepasiekus tikslo ir netapus net saninu.

Siekiai: ( 1)

    • Atkurti savo gimine,bei klana.

Bendras charakteris:Labai uzsispyres visada atliks tai ko sieke, net jei reiketu sumoketi givybe jei jau uzsispyre niekas jo nesustabdys nebent nuzudys bet ir tai nedaug kas teturi tokiu sansu.labai tvirtas ji gali izeidineti bet kas bet kiek jis net neatkreips demesio,bet bent kiek uzsimins apie jo gimine jis gali net nudurti, bet tvardosi.bet turi ir geresniu savybiu: niekada nepalieka draugo bedoje,rupynasis komandos draugais,niekada neleis draugui mirti net jei reiketu sumoketi givybe,draugiskas su panasaus charakterio zmonemis,bei labai protingas niekada nesivelia i visokius gincus ar panasiai.


Istorija


Gimtoji vieta: hiden leaf village
Motina: Mynia uchiha
Tėvas: Kori Uchiha
Broliai, Seserys: neturiu bet Kaen Uchiha yra itachi palikuonis. o as sasukes.. todel mes nesame draugai.. mano senelis nuzude jo seneli.. o jo senelis iszude visa gimine tik paliko sasuke gyva..
Kiti ryšiai: Senelis Sasuke Uchiha ( is jo peremiau plaukus bei charakteri ) ir Jo brolis Itachi Uchiha.
Partneris: neturi bet iesko
Istorija: nuo pat mazumes kai jo senelio brolis Uchiha izude visa gimine bet ne sasuke viskur buvo blogai.. sasuke po daug metu nuzude itachi pereme klana susituoke su Sakura pagimde vaika Mynia Uchiha kuri yra mano mama Šypsena ji susituoke su Kori Uchiha ir ir tada pagimde mane ir Kaen Uchiha mes visi gyvenome gerai bet.. Tevai zuvo kai kaima uzpuole Garros vaikas kuris persisealino gaara smelio demona.. jam buvo 29 metai.. ir tevai puole , bet juos nuzude. as nuo pat mazumes treniravausi kiekviena diena nuo ryto iki vakaro, todel ir ipratau sportuoti, labai sustiprejau. kai buvau 10 metu jau buvau stipresnis nei kiti bendraamziai, buvau kaip atsiskyrelis.. kitos mergaites pamate koks as stiprus pamane kad as labai kietas ir pradejo mane nervoti sakydamos kad as busiu ju ir pan.





Kai buvau 12 vis dar besitreniravau ir pranokau visus ne tik jega greitumu technika bet ir protu, mokiausi geriausiais pazymiais, dar buvau jauniausiasis nindze bet jega buvo nemenka. dar 12 metu jau turejau kvadratukus pilve nes nezinojau dar kaip jie vadinas buvau per jaunas. bet viena diena eidamas nakti per musu miesta mane uzklupo banditas apie 18 metu su kunai peiliu shurikenu deklu ant kojos ir turejo ginkla grandine ir ant gali didelis kablys nuejau namo su vienu randu ant rankos o ji isveze i ligonine, oats nesupratau kodel jis toks silpnas,bet jis nebuvo nindze net nebuvo baiges nei nebuvo lankes nindziu mokyklos, paprastas eilinis miesteliu nusikaltelis,dar po 1 metu buvo 13 metu, jau buvau labai palinkes i prieki o kad labai sveika ir gerai gerti vandeni per treniruotes supratau dar 12 metu, treniravausi dariau jau 297 prisitraukima viena ranka ir mane uzpuole burys tu paciu banditu su tokiais paciais ginklais ten pamaciau einanti ta pati bandita kuris mane uzpuole, jis vaiksciojo su ramentu nebeturejo kojos buvo antputuota, po 10 minuciu jie visi man atsibodo gulintys ant zemes kruvini, tai as juos visus sumeciu i kruva pakeliau ir nunesiau i ligonine,ten juos pagulde. beja dar viena savybe nuo 10 metu ivaldziau sharingana 1 ( su vienu taskeliu) o akademija baige 13 metu per paskutine diena iki gimtadienio. kita diena tapo geninu





14 metu. kai tik sukako 14 metu mane paeme i geninus, dave galvos raisti ( egzamina i geninus net nesitreniraves is 1karto atlikau ) uzsidejau jis buvo melynas jau nuo 10 metu svajojau apie toki galima sakyti tiesiog zvilgejo ant mano galvos, ir as pirma karta po 8 metu pertraukos nusisypsojau,praejo 3 menesiai kaip as jau geninas ir atejo si diena, kai pradedu gyventi tikra gyvenima.

Patvirtinta Algraud. Priėmimas į NNL LTU.


Paskutinį kartą redagavo Nara Yoto, 2012-09-13, 17:56. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Nara Yoto




Char#1 : Rock
Char #2 : Neji
Pranešimų skaičius : 6
Reputacija : 0
Prisijungimo data : 2012-09-13
Amžius : 26
Miestas : Llldslfds

Shony Uchiha Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shony Uchiha   Shony Uchiha I_icon_minitime2012-09-13, 17:01

ten kur tie nuotrauku linkai tai jus dasidekit ta viena w nes yra ww.part ir pan Šypsena beja noriu pasikeisti savo vartotojo varda i Shony uchiha nepatinka tas Nara Yoto
Atgal į viršų Go down
 
Shony Uchiha
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Neji Uchiha

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naruto: New Life LTU :: Kurimų kampelis :: Veikėjų profiliai.-
Pereiti į: